NBA’in tanınan oyuncusu, Binance davasından ihraç edilmesini istedi!

NBA’in tanınan oyuncusu, Binance davasından ihraç edilmesini istedi!

Paylaş
BTC Piyasası: NBA’in tanınan oyuncusu, Binance davasından ihraç edilmesini istedi!

Profesyonel basketbolcu Jimmy Butler, Binance tarafından kayıt dışı menkul değerlerin tanıtımına karıştığı sav edilen davadan ihraç edilmesini istedi.

24 Temmuz’da yapılan bir müracaatta Butler’ın avukatları, Butler’ın 2 Şubat ile 13 Şubat 2022 tarihleri ​​arasında Binance‘i tanıtırken attığı üç tweet’in kelamda kayıtsız menkul değerlerden bahsetmediğini ve bu nedenle bunların tanıtılmasına yardımcı olamayacağını savundu.

BTC Piyasası: NBA’in tanınan oyuncusu, Binance davasından ihraç edilmesini istedi! 1binance

Avukatlardan, Binance ve ünlülere davet geldi

Basketbol yıldızının avukatları, sav edilen rastgele bir menkul değerden bahsetmediğini, bunun yerine kripto yatırımlarını teşvik eden ünlüler hakkında uyardığını tez etti. Butler’ın tweet’lerinin rastgele bir yatırım önermediğini tez ettiler ve bunun yerine  ünlü kripto dayanakları konusunda yardılar. Ek olarak, potansiyel Binance müşterilerini kripto yatırımları konusunda kendi araştırmalarını yapmaya çağırdılar.

Butler, Mart ayındaki toplu davada  Binance, CEO’su Changpeng “CZ” Zhao ve YouTubers Graham Stephan ve BitBoy Crypto olarak bilinen Ben Armstrong ile birlikte seçildi. Binance, 2022’de Ulusal Basketbol Birliği Miami Heat’in All-Star oyuncusu Butler ile o yılki Üstün Bowl’a giden yolda değişimi tanıtmak için anlaştı. Birinci olarak 2 Şubat 2022’de Binance’ten fiyatsız bir nonfungible token (NFT) koleksiyonunu tanıtan bir görüntüde yer aldı. Butler daha sonra o ay 7 Şubat ve 13 Şubat tarihlerinde iki görüntü daha tweetledi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap