NBA Yıldızı LeBron James, Crypto.com İle İştirak Muahedesi İmzaladı

NBA Yıldızı LeBron James, Crypto.com İle İştirak Muahedesi İmzaladı

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: NBA Yıldızı LeBron James, Crypto.com İle İştirak Muahedesi İmzaladı

NBA takımı Los Angeles Lakers’ın yıldız oyuncusu LeBron James, kripto para borsası Crypto.com ile, çocuklara web3 ve kripto para alanında eğitim vermek için bir anlaşma yaptı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

LeBron James’in Ohio’nun Akron şehrinde yaptırdığı okulda öğrencilere, web3 ve kripto paralar hakkında özel eğitimler verilecek. Bu eğitimler için özel bir ekip kurulduğu aktarılırken 1600 öğrenci bu eğitimlerden yararlanmış olacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: NBA Yıldızı LeBron James, Crypto.com İle İştirak Muahedesi İmzaladı 1

Öğrencilerin Aileleri De Programa Katılabilir

Akademik açıdan öğrencileri sadece lise diplomasıyla değil, aynı zamanda üniversite diploması yolunda tutmak için çalışan I Promise programında öğrenciler, teknoloji başta olmak üzere birçok alanda sanal ve yüz yüze eğitim görecekler.

Eğitim fırsatları, çocuklara, onların kardeşlerine ve ebeveynlerine yönelik bütünsel yaklaşımının bir parçası olarak sadece çocuklara değil, aynı zamanda ailelerine de verilebilecek. Ünlü basketbolcu şunları söyledi;

“Blockchain teknolojisi ekonomimizde, spor ve eğlencemizde, sanat dünyamızda ve birbirimizle nasıl etkileşim kurduğumuzda devrim yaratıyor. Benim geldiğim gibi toplulukların geride kalmamasını sağlamak istiyorum. Crypto.com ve ben, ihtiyaç duydukları bilgi ve araçlarla topluluğumu eğitme ve destekleme ihtiyacı konusunda hemfikiriz. Bu fırsatları topluluğuma getirmek için onlarla birlikte çalışmayı dört gözle bekliyorum.”

Kaynak:  Coinkolik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap