NBA Top Shot NFT Satışları, 30 Günde %72 Oranında Arttı

NBA Top Shot NFT Satışları, 30 Günde %72 Oranında Arttı

Paylaş
BTC Piyasası: NBA Top Shot NFT Satışları, 30 Günde %72 Oranında Arttı

Kripto para piyasası zarar görse bile, NFT’ler önemli miktarlarda para kazanmaya devam ediyor. En büyük NFT pazarı OpenSea, Ocak ayında 3.5 milyar dolarlık satışla rekor kırdı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Dapper Labs’ın Flow blok zincirinde lisanslı NBA anları NFT koleksiyonu NBA Top Shot, son 30 gün içinde yeniden canlanmaya başladı.

NFT dünyasında, Bored Apes, Meebits ve World of Women gibi PFP (profil resmi) koleksiyonları çok fazla ilgi görüyor. NBA Top Shot, geçen yılın Mart ayında NFT sektöründe geniş çapta yer gördü. NFT topluluğundan pek çok kişi, Top Shot’ı “NFT lite” olarak gördü, çünkü özellikle normları cezbetmeyi amaçladı ve dolar ile satın alımlara izin verdi.

NBA Yıldızı Kevin Durant Sayesinde NBA Top Shot Koleksiyonuna İlgi Yeniden Arttı

BTC Piyasası: NBA Top Shot NFT Satışları, 30 Günde %72 Oranında Arttı 1

Son zamanlarda NBA Top Shot’a ilgi azalmıştı. Şimdi ise NBA yıldızı Kevin Durant sayesinde yeniden canlandı.

CryptoSlam verilerine göre, NBA Top Shot koleksiyonunun piyasa satışları, son 30 günde %72 arttı ve 53.8 milyon dolarlık satış yaptı.

NBA Top Shot, bu hafta NBA yıldızı Kevin Durant’ın yer aldığı yeni TV ve sosyal medya reklam kampanyası başlattı ve ilk kez Top Shot paketi satın alanlara ücretsiz bir Durant NFT’leri sunacağını açıkladı.

NBA Top Shot’un arkasındaki şirket Dapper Labs, basketbolun ötesine geçerek yeni NFT koleksiyonunu paylaştı.

Bu hafta Dapper, kendi Flow blok zincirinde basılan ve NBA Top Shot’a benzer UFC olaylarından video görüntüleri Ultimate Fighting Championship (UFC) Strike NFT koleksiyonlarını piyasaya sürecek.

BTC Piyasası: NBA Top Shot NFT Satışları, 30 Günde %72 Oranında Arttı 2

Dapper Labs ayrıca, NFL All Day adlı Top Shot’ın uzun zamandır beklenen NFL versiyonunu, bu NFL sezonunun sonunda çıkacağını Eylül ayında duyurdu.

Kaynak:  Coinkolik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap