Milyarder yatırımcıdan Bitcoin’e tam takviye

Milyarder yatırımcıdan Bitcoin’e tam takviye

Paylaş
BTC Piyasası: Milyarder yatırımcıdan Bitcoin’e tam takviye

Milyarder yatırımcı David Rubenstein, Bitcoin‘in ortadan kalkmayacağını söz etti.

Yatırım şirketi The Carlyle Group‘un kurucu ortağı David Rubenstein, kripto para ünitelerine ve Bitcoin’e yakınlığını günden güne artırıyor. Daha evvel Rubenstein, “Keşke daha evvel Bitcoin alsaydım” demişti.

Milyarder isim son yaptığı açıklamada, Bitcoin’e muazzam derecede bir ilgi duyulduğunu belirtti. Rubenstein, Bitcoin’in ilerleyen yıllarda da var olacağını ve ortadan kaybolmayacağını söyledi.

David Rubenstein, Bitcoin maksimalistliğini sürdürüyor

Geçtiğimiz gün Bloomberg’e demeç veren milyarder David Rubenstein, gündemine Bitcoin‘i aldı. Rubenstein, Bitcoin maksimalistliğini sürdürüyor.

Bitcoin’in gelecek yıllarda da merkezi pozisyonda yer alacağını tabir eden Rubenstein, dünya çapında Bitcoin’e karşı ilgi duyulduğunu ve bunun muazzam boyutlara geldiğini aktardı. Milyarder yatırımcı, süreçler ne olursa olsun Bitcoin’in ortadan kalkmayacağını söyledi.

Merkeziyetsizlik algısına da değinen Rubenstein, hükümetlerin haberi olmadan süreç yapılabilen bir şeye sahip olmanın ve bunu bâtın tutabilmenin avantajlarını irdeledi. Rubenstein, her ne kadar insanlara merkezi sistemlere dönmesi söylense de insanların merkeziyetsizliği tercih edeceğini vurguladı.

Kurumsalların Bitcoin‘e bakış açısının olumlu seyirde devam etmesi ve Bitcoin ETF müracaatları, son devirde hayli dikkat çekiyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap