Microsoft iştiraki spekülasyon muydu? Yüzde 35’e yakın düşüş!

Microsoft iştiraki spekülasyon muydu? Yüzde 35’e yakın düşüş!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Microsoft iştiraki spekülasyon muydu? Yüzde 35’e yakın düşüş!

Microsoft ile paydaşlık duyuran Lever Finance (LEVER), yüzde 35‘e yakın bir düşüş yaşayarak yatırımcılara hayal kırıklığı yaşattı.

Son vakitlerde, kripto kesiminde haber tesiri ağır bir biçimde işleniyor. Kripto projeleri, iştirak yahut iş birliği duyurularıyla yatırımcıların ilgisini çekmeyi başarıyor. Yatırımcılar, beklenti kurarak projelere yöneliyor ve projenin gelişimine iştirak ediyor.

Ancak bu durum, Lever Finance tarafında beklenildiği üzere gerçekleşmedi. Lever Finance, sansasyonel bir duyuru yapsa da kripto para ünitesi tarafında hayal kırıklığı yaşattı. Microsoft duyurusundan çabucak sonra LEVER, yüzde 35‘e yakın düşüş yaşadı. Yatırımcılar, bunun sebeplerini merak ediyor.

Microsoft paydaşlığı haberinden sonra yüzde 35 düştü!

Microsoft ile iştirak kurduğunu duyuran Lever Finance (LEVER), bu haberin akabinde yatırımcıları mağdur etti. LEVER, yüzde 35’e yakın düşüş yaşadı. Gerisindeki sebepler ise merak ediliyor.

Lever Finance, geçtiğimiz gün Medium üzerinden bir duyuru yayımladı. Proje takımı, bu duyuruda, yapay zeka geliştirmeleri için Microsoft ile paydaşlık kurulduğunu belirtti. Haber tesiriyle yatırımcıların projeye yönelik ilgisi arttı. Bu sayede LEVER tarafında önemli bir yükseliş gözlemlendi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Microsoft iştiraki spekülasyon muydu? Yüzde 35’e yakın düşüş! 1

Lever Finance’in duyurusu, son düşüşle birlikte spekülasyon olarak bedellendiriliyor. Zira proje, haberin akabinde büyük çapta bir düşüş yaşadı ve yatırımcıları mağdur etti. Bu husus hakkında ilgili şimdi bir açıklama da yapılmadı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Microsoft iştiraki spekülasyon muydu? Yüzde 35’e yakın düşüş! 2

LEVER, haberin tesiriyle 0.001776 doları görse de bugün 0.001180 dolar civarında süreç görüyor. Projenin kripto para ünitesi, neredeyse yüzde 35’e yakın düşüş yaşadı. Her ne kadar haber tesirinin geçmesiyle gelen düşüş olarak yansıtılsa da projenin piyasa kıymeti ve haberin büyüklüğü baz alındığında bu durum akıllarda soru işareti bırakıyor. Spekülasyon bir haber olabileceği ve bu sayede projede yeni gelen yatırımcıların üzerine satış yapıldığı ise konuşulan hususlar ortasında.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap