Microsoft haberi sonrasında Aptos’ta (APT) neler oluyor?

Microsoft haberi sonrasında Aptos’ta (APT) neler oluyor?

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Microsoft haberi sonrasında Aptos’ta (APT) neler oluyor?

Microsoft iştirakini duyurmasıyla birlikte patlama yapan Aptos (APT), şimdilerdeyse takviye düzeylerinden güç bulmaya çalışıyor.

9 Ağustos’ta Microsoft ile yapay zeka teknolojisi hakkında iştirake gittiğini açıklayan APT, anlık olarak yüzde 20 artış göstermişti. Lakin haber tesirinin giderek gücünü yitirmesi, doğal olarak APT fiyatını salladı. Microsoft haberinin tesiriyle 8 doları test eden tanınan coin, kısa müddette yüzde 11,50 düşerek, 7 dolara geldi. APT ismine teknik tahlil nasıl ilerliyor?

Aptos (APT) grafik değerlendirmesi

6,44 dolardan reaksiyon aldıktan sonra Microsoft iştirak haberiyle adeta uçuşa geçen APT, 8 dolara ulaşmayı başarmıştı. Ama bu süreçte, BTC’nin kararsız bir yapı sergilemesi ve haber tesirinin zayıflaması, APT’deki gevşeyeme sebep oldu. Haberin yazımı prestijiyle 7,07 dolardan gören bir devrin trend coin’i, 7,81 dolardaki bölgede tutunabilirse, 8,33 ve 8,83 doları hedefleyebilir.

BTC’nin 28.900 doların altında fiyatlaması yahut Aptos ekosisteminden gelebilecek bir FUD haber, satış baskısını daha da şiddetlendirebilir. Bu usul bir durumda takviye olarak takip edilebilecek noktalar sırasıyla 6,825 – 6,667 – 6,444 – 5,90 ve 5,42 dolardır.

Ulaş Utku Bozdoğan: Microsoft haberi sonrasında Aptos’ta (APT) neler oluyor? 1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap