Microsoft gelişmesi, Enjin’in fiyatını roketledi

Microsoft gelişmesi, Enjin’in fiyatını roketledi

Paylaş
Microsoft gelişmesi, Enjin’in fiyatını roketledi

Blockchain projesi Enjin, Microsoft Azure ile iş birliği yapıyor. Teknoloji devi Microsoft’un bulut servisi, aktif topluluk katılımcıları için bir ödül sistemi olan Azure Heroes’i oluşturmak için Enjin’in teknolojisini kullanıyor.

Azure Heroes’in tanıtımını yapan Microsoft, resmi internet sitesinde Microsoft ve Enjin’in Blockchain tabanlı bir rütbelendirme programı oluşturmak için iş birliği yaptığını bildirdi. Açıklamaya göre, topluluğa değerli katkılar sağlayanlar, rozetlerle ödüllendirilecekler. Bu rozetler, çeşitli biçimlerdeki dijital porsuklardan oluşacak. Kullanıcılar dijital porsukları ise CryptoKitties ve Decentraland’a benzer şekilde sahiplerine özgü Non-Fungible Token (NFD) olarak alacaklar.

Aşağıda görülebileceği gibi her bir dijital porsuğun arzı birbirinden farklı. Örneğin Maker’ın arzı 10,000 iken Inclusive Leader porsuğu sadece 100 ile sınırlı.

Enjin’de (ENJ) %50’lik artış

Gelişmenin ardından Enjin’in (ENJ) fiyatı yüzde 53 oranında değer kazandı. ENJ, kripto para borsası Binance’te 820 satoshi’den 1230 satoshi’ye tırmandı. Kripto para, TSİ 23.55’te 1085 satoshi’den el değiştiriyor.

Kaynak: Uzman Coin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap