MetaMask, ABD’de PayPal ile Kripto Satımlarına Başladı

MetaMask, ABD’de PayPal ile Kripto Satımlarına Başladı

Paylaş
BTC Piyasası: MetaMask, ABD’de PayPal ile Kripto Satımlarına Başladı

MetaMask‘ın PayPal entegrasyonunu duyurmasının akabinde Ethereum alım satım süreçleri ABD’de başladı.

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kullanıcılar alım satımların yanı sıra Ethereum’u PayPal’dan MetaMask‘a aktarabilir. İki şirket birinci olarak 2022’de işbirliklerini duyurdular.

MetaMask, PayPal ile Ethereum Satımlarına Başladı

Kripto cüzdanı ve merkezi olmayan uygulama (DApp) sağlayıcısı MetaMask, MetaMask‘ın en büyük pazarlarından biri olan Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kullanıcılar için PayPal aracılığıyla Ethereum satın alımlarını sunmaya başladı. Şirket, Ethereum sunan birinci Web3 cüzdanı olduğunu argüman ediyor.

BTC Piyasası: MetaMask, ABD’de PayPal ile Kripto Satımlarına Başladı 1

İşbirliği sayesinde, Amerikalı kullanıcılar artık MetaMask kullanarak Ethereum satın alırken ödeme yolu olarak PayPal’ı seçebilecekler. Entegrasyon ayrıyeten ETH’yi PayPal’dan MetaMask’a aktarmayı da mümkün kılacak.

https://twitter.com/MetaMask/status/1656672836990435333

Ethereum, Polygon, Arbitrum, BNB Smart Chain, Avalanche, Fantom, Optimis ve Celo dahil olmak üzere sekiz ağda 90’dan fazla kripto para ünitesini destekleyen hizmet 189’dan fazla ülkeyi kapsayacak. MetaMask bu özelliğini geçtiğimiz haftalarda duyurmuştu. Özellik, her bir satın alma sürecinde, özelleştirilmiş bir fiyat teklifi sağlamak için kullanıcının pozisyonunu ve lokal düzenlemeleri dikkate alacağı açıklanmıştı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap