McDonald’s’ın Sandbox atağı

McDonald’s’ın Sandbox atağı

Paylaş
BTC Piyasası: McDonald’s’ın Sandbox atağı

McDonald’s Hong Kong, McChicken’ın kırkıncı yılını kutlamak için Sandbox’ta tecrübe sunuyor.

McDonald’s Hong Kong, birinci Web3 tecrübesi olan McNuggets Land’i oluşturmak için The Sandbox’ı seçti. McDonald’s Web3 tecrübesi ile McChicken’ın kırkıncı yılını kutlayacak.

McDonald’s Hong Kong Sandbox’ı seçti

McDonald’s Hong Kong, Chicken McNuggets’ın 40. yıl dönümünü kutlamak için The Sandbox’ı tercih ederek birinci Web3 tecrübesi olan “McNuggets Land”i oluşturdu. Bu sanal dünya, kullanıcıları zımnî bir fabrikaya ve tavuk atıştırmalığının tarihine bir çeşit atarak sanal bir mağazada alışveriş yapmaya ve avatarlarını özelleştirmeye imkan tanıyacak. Kullanıcılar, Sandbox’ın token’ı olan SAND üzere mükafatlar kazanmak için vazifeleri tamamlayabilir ve platformda sanal eserler satın alabilirler.

BTC Piyasası: McDonald’s’ın Sandbox atağı 1

The Sandbox’ın kurucu ortağı ve COO’su Sebastien Borget, McDonald’s ile yapılan paydaşlığın The Sandbox’ı yeni bir düzeye taşıdığını ve Metaverse’ün kitlesel olarak benimsenmesine hakikat bir adım daha attığını belirtti.

McDonald’s, Web3 araçlarını kullanarak müşterileriyle etkileşim kurmaya ve özgün tecrübeler sunmaya devam ederek teknolojik yenilikleri pazarlama stratejilerine entegre etme konusunda öncü bir rol oynamaktadır. NFT’lerle ilgili geçmişteki projeleri üzere, Web3 teknolojilerini kullanarak markaların müşterileriyle daha irtibatlı hale gelmeye devam etmeyi hedeflemektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap