McDonald’s İş Müracaatları, Kripto Piyasası Düşüşünün Akabinde OpenSea’de NFT Olarak Satılmaya Başlandı

McDonald’s İş Müracaatları, Kripto Piyasası Düşüşünün Akabinde OpenSea’de NFT Olarak Satılmaya Başlandı

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: McDonald’s İş Müracaatları, Kripto Piyasası Düşüşünün Akabinde OpenSea’de NFT Olarak Satılmaya Başlandı

Kripto para sahipleri son piyasa satışlarının ortasında zarar ederken, biri McDonald’s’ın iş başvuru belgelerini NFT’ye dönüştürdü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Memeler internet kültürünün bir parçasıdır, ancak piyasa çöktüğünde Bitcoin kullanıcıları ve kripto para treader’ları için tam anlamıyla terapidir. Kripto para sahiplerini rahatlatmak için etrafta binlerce meme varken, birinci sınıf meme’lerden bazıları, McDonald’s gibi şirketlerde çalışılmasıyla alakalıdır.

Bir süredir kriptoyla ilgilenen ve Crypto Twitter’da veya başka herhangi bir kripto topluluğunda aktif olan herkes bu McDonald’s meme’lerine rastlamıştır. Amerikan fast-food zincirini içeren meme’lerin çoğu, genellikle, düşüş piyasasında hayatta kalmak için fiyatlar düşmeye devam ederse, kripto tüccarlarının McDonald’s’ta çalışması veya iş araması gerektiğini öne sürer.

Şimdiyse, McDonald’s’ın iş ilanları, OpenSea’de NFT olarak satılmaya başlandı.

Ulaş Utku Bozdoğan: McDonald’s İş Müracaatları, Kripto Piyasası Düşüşünün Akabinde OpenSea’de NFT Olarak Satılmaya Başlandı 1

Kripto para trader’ları, piyasanın toparlanmasını umarak kayıplarına üzülürken, biri McDonald’s iş başvurularını NFT koleksiyonuna dönüştürdü ve Opensea’da listeleyerek her şeyin tokenleştirilebileceğini ve NFT olarak satılabileceğini bir kez daha kanıtladı.

McDonald’s İş Başvurusu olarak adlandırılan NFT koleksiyonu, sahiplerinin fast food şirketinde hayallerindeki işi bulmak için kullanabilecekleri 1111 başvuru formundan oluşuyor.

McDonald’s Application NFT yaratıcısı, koleksiyona komik bir açıklama yaparak kripto endüstrisiyle eğlenmeye devam etti:

“ETH düşüyor mu? Yaşamayı göze alamaz mısın? Seni yakaladık! Bizim uygulamamızla hayalinizdeki sabah 9 akşam 5 McDonald’s işine hemen başvurun.”

Kaynak:  Coinkolik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap