Mastercard, Kripto Kart İrtibatlarını Genişletiyor

Mastercard, Kripto Kart İrtibatlarını Genişletiyor

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Mastercard, Kripto Kart İrtibatlarını Genişletiyor

Mastercard’ın kripto ve blockchain lideri Raj Dhamodharan, perşembe günü yaptığı bir konuşmada kripto kart programlarına değindi.

Bazı ülkelerde kripto irtibatlı ödeme kartları sunmak için Binance, Nexo ve Gemini dahil olmak üzere kripto borsalarıyla iştirak kuran Mastercard, bu istikametteki atılımlarını devam ettiriyor. Mastercard’ın kripto ve blockchain sanayisindeki yetkili ismi olan Raj Dhamodharan, şirketin gelecek yıllardaki planlarına değinerek “Dünya çapında kripto kart programları sunan birçok ortağımız var. Bu paydaşlıklar gelişimini sürdürüyor. Kripto ve blockchain alanında çeşitli faaliyetlerimiz devam edecek .” dedi.

Mastercard’ın Kripto Atılımları Devam Ediyor

Kripto dünyasının son vakitlerinde parlayan yıldızı Mastercard, Dhamodharan’ın konuşmaları sonrasında daha da alevlendi. Ayrıyeten Mastercard, kripto kartlarına yönelik faaliyetlerini daha da sıkılaştıracağını belirtti. Çalkantılı ilerleyen piyasada Mastercard’ın böylesine bir telaffuzda bulunması, kripto yatırımcılarını birazda olsa rahatlattı.

Küresel olarak kripto kart programlarını el üstünde tutan Mastercard, önümüzdeki atılımları için yatırımcıları heyecanlandırmış durumda. Piyasanın haberlere entegre formda ilerlemesi, Mastercard tarafından gelebilecek haberleri daha da pahalı kılıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap