Mamoru’da temel gaye eser portföyünü genişletmek

Mamoru’da temel gaye eser portföyünü genişletmek

Paylaş
BTC Piyasası: Mamoru’da temel gaye eser portföyünü genişletmek

Kripto para yatırımcılarının portföy idarelerinde kullandıkları borsaların eser ve hizmet genişliği büyük değer taşıyor. Kripto para borsası Mamoru da son devirde bu kapsamdaki çalışmalarıyla öne çıkıyor. Şu anda 28 farklı kripto paranın alım satımına imkân tanıyan borsanın Türkiye Ülke Müdürü Baran Yıldırım, bu sayıyı yakın vakitte 100’e çıkaracaklarını söz etti.

Kripto para piyasalarında süreç gören kripto paraların sayısı her geçen gün artış gösteriyor. Lakin yatırımcıların bu kripto varlıkları edinebilmeleri için ilgili varlıkların kullanılan platformda listelenmiş olması gerekiyor. Bu noktada, kripto para borsalarının listeleme siyasetleri devreye giriyor. Küresel kripto para borsası Mamoru’nun Türkiye Ülke Müdürü Baran Yıldırım önümüzdeki periyoda ait listeleme siyasetleriyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Çeşitlilik kullanıcıya yarar sağlıyor

“Yalnızca kripto paralarda değil, genel olarak finansal yatırımlarda portföyün çeşitlendirilmesi, riskin yönetilmesi açısından büyük kıymet taşıyor. Tabi bu çeşitlendirme farklı enstrümanlarla olduğu üzere tıpkı enstrümanların farklı tipleriyle de sağlanabiliyor. Örneğin kripto para yatırımlarında da yatırımcılar tek bir coin yerine birden fazla coin’e yatırım yapmak isteyebilir. Münasebetiyle bu noktada kullanılan platformların geniş bir eser yelpazesine sahip olması gerekiyor. Biz de Mamoru olarak bu gerçek doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Önümüzdeki periyotta piyasadaki güçlü projeleri listeleyerek kullanıcılarımızın portföy idarelerinde ellerini güçlendirmeyi hedefliyoruz. Şu anda kullanıcılarımız 28 farklı kripto paranın alım satımını gerçekleştirebiliyor. Önümüzdeki devirde bu sayıyı hızla 100’e ulaştırmayı amaçlıyoruz.

Trendleri uygun takip etmek gerekiyor

Kripto para piyasaları hayli dinamik bir yapıya sahip. Bilhassa blockchain teknolojisinin sağladığı avantajlarla birlikte her geçen gün karşımıza yeni bir eser yahut hizmet karşımıza çıkabiliyor. Tabi bu türlü bir ortamda da kripto para borsalarının bölümdeki yerlerini düzgünleştirmek yahut sağlamlaştırmak ismine yeni gelişmeleri daima takip ediyor ve gerekli ahengin sağlanması için de kıymetli bir mesai harcanması gerekiyor. Mamoru’da şu anda blockchain ekosisteminin her alanında yaşanan gelişmeleri takip eden kıymetli bir grup var. Buradan gelen bilgi akışı doğrultusunda kripto para yatırımcılarının muhtaçlık ve istekleri en süratli halde karşılanmaya çalışılıyor. Lakin bu süreçte yeterli bir yarar tahlili yapılıyor. Orta ve uzun vadede kullanıcılarımıza yahut ekosistemin geneline ziyan verebilecek rastgele bir eser ve hizmete Mamoru olarak yer vermiyoruz.

Listeleme sürecinde kripto paraları yeterli bir süzgeçten geçiriyoruz

Mamoru’da kullanıcılara sunulan eser ve hizmetlerin genişletilmesi sürecinde en kıymet verilen mevzuların başında nitelik geliyor. Birinci etapta süratli nicel gelişim müspet bir algı yaratsa da bu büsbütün bir yanılsamadan ibaret. Bilhassa listeleme siyasetinde geniş bir bakış açısına sahip olmakla birlikte ihtiyatı da elden bırakmamak gerekiyor. Listelenecek kripto paranın araştırılmalarının yapılması, avantajlarının ve dezavantajlarının tespit edilmesi üzere birtakım güvenilirlik kriterlerini sağlaması yatırımcıların korunması ismine büyük kıymet taşıyor.”

Yenilikçi ve inançlı eserler öne çıkıyor

Kullanıcılarına sundukları eser ve hizmetlere ait açıklamalarda bulunan Mamoru Eser Yöneticisi Yang Wang, Esnek Çıkar ve Sabit Kar eserlerinin pasif gelir elde etme açısından kıymetli avantajlar sağladığını söz etti. Yenilikçi çalışmalarına devam edeceklerini belirten Wang, “Blockchain teknolojisinin sağladığı avantajlar kripto para piyasalarında pasif çıkar elde etmenin de yolunu açıyor. Mamoru kullanıcıları da Esnek Kar ve Sabit Çıkar eserleriyle trading haricinde bir ödül elde etme imkanına sahip. Kripto Esnek Kar eserinde kullanıcılar, kripto para yatırma süreçlerinden günlük mükafatlar kazanırken, istedikleri vakit da varlıklarını çekebiliyor. Sabit Kar eseri ise daha yüksek ödül seçeneğini tercih edenler için, 2 günden 180 güne kadar uzanan geniş stake mühleti boyunca daha yüksek bir bileşik ödül yüzdesi sunuyor.” dedi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap