Mamoru, Usta Trader Hacim Etkinliği’ni Başlattı!

Mamoru, Usta Trader Hacim Etkinliği’ni Başlattı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Mamoru, Usta Trader Hacim Etkinliği’ni Başlattı!

Kripto para borsası Mamoru, kullanıcılarına özel avantajlar sunmaya devam ediyor. Borsa, kullanıcılara 400 dolar kazanma imkânı sağlayan Usta Trader Hacim Etkinliği’ni başlattı.

Global kripto para borsası Mamoru savlı trader’lar için yeni bir kampanyayı duyurdu. Usta Trader Hacim Aktifliği kampanyası ile iştirakçiler 400 dolara kadar ödül kazanma bahtı elde ediyor. 1.000 dolarlık ödül havuzu bulunan aktiflik ve 15 Mayıs’a kadar devam edecek kampanyada iştirakçiler süreçlerinde kurul ödemeden katılabilecek.

Ulaş Utku Bozdoğan: Mamoru, Usta Trader Hacim Etkinliği’ni Başlattı! 1

Usta Trader Hacim Etkinliği’ne katılabilmek için Mamoru Türkiye’ye kaydolarak 5.000 TL yatırmak kâfi oluyor. Yatırma süreci sonrası trade hacim sıralamasında birinci 10’a giren kullanıcılar 1.000 dolarlık ödül havuzundan yararlanabiliyor. Mamoru’nun düzenlediği bu kampanyaya eski ya da yeni tüm üyeler katılabiliyor.

Mamoru’nun Usta Trader Hacim Etkinliği’nde alım ve satım süreçlerinde rastgele bir parite sınırlaması bulunmuyor. Kullanıcıların tüm paritelerde gerçekleştirdikleri alım ve satım süreçlerinden yaratacağı hacim kampanya sıralamalarına tesir ediyor. Aktiflik kapsamında hacim sıralamasında birinci 10’a giren kullanıcılar mükafata hak kazanıyor. Kampanyada, en yüksek hacme ulaşan kullanıcı 400 dolarlık mükafatın sahibi olurken, ikinciyi 200 dolar, üçüncüyü de 100 dolarlık mükafatlar bekliyor.

Usta Trader Hacim Aktifliği hakkındaki ayrıntılı bilgiler web sitesinde yer alıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap