MakerDAO, Yeni Blockchain’de Yapay Zeka Kullancak

MakerDAO, Yeni Blockchain’de Yapay Zeka Kullancak

Paylaş
BTC Piyasası: MakerDAO, Yeni Blockchain’de Yapay Zeka Kullancak

MakerDAO, Endegame olarak isimlendirdiği projesi için 5 adımlı bir program çıkardı.

MakerDAO, yeni blockchain için yapay zeka dayanaklı yol haritasını açıkladı. Proje, yeni güncellemesi Engame’de yapay zekadan dayanak alacak.

MakerDAO, Endgame Güncellemesinde Yapay Zekadan Takviye Alacak

MakerDAO, Endgame isimli büyük bir güncelleme için beş kısımlık bir plan yayınladı. Değişiklikler AI araçlarını tanıtacak ve nihayetinde yeni bir Blockchain oluşturulacak.

DAI stablecoin’inden sorumlu merkeziyetsiz platform MakerDAO, Perşembe günü Endgame isimli büyük bir güncelleme için geniş bir yol haritası yayınladı.

BTC Piyasası: MakerDAO, Yeni Blockchain’de Yapay Zeka Kullancak 1

Verimliliği, dayanıklılığı ve iştiraki artırmak için tasarlanan güncelleme, yapay zeka araçlarını kullanacak ve bunları açık, ölçeklenebilir süreçlere uygulayacak. Planın kısa vadeli amacı ise üç yıl içinde en yaygın kullanılan stablecoin projesi olmak olduğu belirtiliyor.

MakerDAO’nun kurucu ortağı Rune Christensen açıklamalarında şu sözlere yer verdi:

“Endgame, Maker Ekosistemini nizama sokacak ve paralel hale getirecek, yeni bir birleşik marka kimliği ve kullanıcılar tarafından yetiştirilebilecek ve müsaadesiz inovasyona ve teminat tahsisine öncülük edecek 6 yeni SubDAO’nun amiral gemisi sürümünü piyasaya sürecek.”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap