Locus Finance, piyasaya çıktı

Locus Finance, piyasaya çıktı

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Locus Finance, piyasaya çıktı

Midas Investments’ın eski kurucusu DeFi alanında bir projeyi piyasaya sürdü.

Midas Investments’ın eski kurucusu Iakov Levin, yeni bir DeFi platformu olan Locus Finance ile DeFi alanına giriş yaptı. Bununla birlikte duyuru topluluk tarafından karşılık buldu.

Iakov Levin, DeFi alanındaki yeni platformu tanıttı

Midas Investments’ın eski kurucusu Iakov Levin, yeni bir DeFi platformu olan Locus Finance’i piyasaya sürdü. Locus Finance, kullanıcılara yüksek getiri sağlayan tokenize kasalara erişim sağlayan bir merkeziyetsiz finans platformudur. Platform, başlangıçta Ethereum staking, DeFi büyümesi ve Arbitrum ticareti üzere üç getiri sağlayan eser sunacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Locus Finance, piyasaya çıktı 1

Levin, kullanıcıların blok zincirleri, protokoller, süreç maliyetleri ve portföy idaresi üzere hususlarda endişelenmek istemediğini belirtti ve Locus Finance’in bu tasaları ortadan kaldırmak için kurulduğunu tabir etti. Platform, perakende yatırımcılar için uygun bir servet üretimi sağlamak emeliyle özel bir teşhir yaklaşımı sunuyor.

Midas Investments, 2018 yılında kurulmuş ve 2021’de 250 milyon doların üzerinde varlık yönetmişti. Lakin 2022’de piyasa şartlarının değişmesiyle birlikte şirket 50 milyon doların üzerinde ziyan etti ve birebir yılın Aralık ayında kapatıldı. Levin, Midas Investments’ın kapatılmasının akabinde Locus Finance’i kurarak yeni bir teşebbüse başladı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap