Litecoin’de (LTC) hareketli saatler: Halving’e geri sayım!

Litecoin’de (LTC) hareketli saatler: Halving’e geri sayım!

Paylaş
BTC Piyasası: Litecoin’de (LTC) hareketli saatler: Halving’e geri sayım!

Litecoin’in (LTC) halving gerçekleştirmesine ortalama olarak 6 gün kaldı, Bu durum major coin’de ne üzere değişiklikler yaratabilir?

Ağdaki süreçlere bağlı olarak değişiklik gösterse de LTC halvingine ortalama olarak 6 gün kaldı. Temel tahlilin değerli kavramlarından olan halving, şu sıralar LTC ile gündeme geliyor. Bu olay, yalnızca LTC yatırımcıları tarafından değil, birçok kripto topluluğu tarafından yakınen takip ediliyor. LTC, yaklaşık olarak bir haftalık bir vakit diliminde hangi fiyat hareketlerini sergileyebilir?

BTC Piyasası: Litecoin’de (LTC) hareketli saatler: Halving’e geri sayım! 1

Litecoin (LTC) halving ile hangi fiyatları test edebilir?

89,13 dolar takviyesinde uzun mühlet tutunmaya çalışan major coin, buradan zayıf da olsa bir reaksiyon aldı. Şu an için 91,32 dolardan süreç gören LTC, halvingine bu kadar kısa mühlet kalmışken nasıl bir fiyat hareketi yapacağı merak konusu oldu. Çoklukla halving’e çok az bir müddet kalmışken inanılmaz fiyat hareketleri gözlenmez.

Şu an için orta fiyattan alıcı bulan LTC, 94,89 doları hacimli kırdığı takdirde sırasıyla 97,60 – 102,11 ve 108,76 dolara bir atılım yapabilir. Ama, bu senaryoda kritik bir öge da BTC’nin hangi istikamette hareket edeceği olacaktır. 29.200 doların altında kalan bir BTC, LTC için sırasıyla 89,13 – 85,23 – 81,33 ve 78 dolara düşüşleri mümkün kılabilir.

BTC Piyasası: Litecoin’de (LTC) hareketli saatler: Halving’e geri sayım! 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap