Ledger, PayPal ile entegre olarak kripto alım hizmeti sunuyor

Ledger, PayPal ile entegre olarak kripto alım hizmeti sunuyor

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ledger, PayPal ile entegre olarak kripto alım hizmeti sunuyor

Ledger, PayPal ile entegre olarak ABD’deki müşterilerine Bitcoin ve Ethereum alım imkanı sunuyor.

Ledger, bir açıklama yaparak PayPal ile entegresini duyurdu. PayPal’ın ABD’deki müşterilerine kripto satma imkanı Ledger ile genişliyor.

Ledger, PayPal ile entegre olarak ABD’deki müşterilerine Bitcoin ve Ethereum alma imkanı sunuyor

Ledger, PayPal ile entegre olarak ABD’deki müşterilere Bitcoin ve Ethereum alma imkanı sunuyor. Kripto güvenliği uzmanı Ledger, ABD kullanıcılarının PayPal hesaplarını kullanarak bitcoin, ether ve litecoin üzere kriptoları satın almasına imkan tanıyan yeni bir entegrasyonu tanıttı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ledger, PayPal ile entegre olarak kripto alım hizmeti sunuyor 1

Paris merkezli Blockchain şirketi, ABD’li Ledger Live kullanıcılarının geçerli eyalet maddelerine tabi olarak, PayPal ile daha evvel dijital para ünitesi satın aldılarsa kimlik doğrulaması olmadan kripto alabileceklerini belirtti. Ledger CEO’su Pascal Gauthier, açıklamalarında şu sözlere yer verdi:

“PayPal ve Ledger, inançlı ve süratli süreçler konusunda her yerde kullanıcı odaklı yaklaşım benimsiyor. Ledger, kripto dünyasını kolay hale getirme gayesindeyken, PayPal de para hareketini kolay, sağlam ve uygun maliyetli hale getirme emelinde.”

İlgi artışı hem Ledger hem de PayPal, kripto alanında ilgilerini artırmaktadır. PayPal nedavno bir ABD stabilcoin’i tanıttı, Ledger ise kurumsal ticaret için Tradelink isimli bir ağ başlattı. 2014’te kurulan ve bilhassa donanım cüzdanlarıyla bilinen Ledger, Avrupa’nın en büyük kripto işletmeleri ortasında yer alıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap