LeBron James ve Crypto.com’dan eğitim iş birliği

LeBron James ve Crypto.com’dan eğitim iş birliği

Paylaş
BTC Piyasası: LeBron James ve Crypto.com’dan eğitim iş birliği

Los Angeles Lakers’ın ünlü Staples Center salonunun adını Crypto.com yapan ve 20 yıllık bu anlaşma için 700 milyon dolarlık ödeme taahhüdü veren borsa, şimdi de takımın en önemli yıldızı LeBron James ile çok önemli ve değerli bir iş birliğine gitti.

ABD medyasında yer alan haberlere göre; LeBron James’in Ohio’nun Akron şehrinde bulunan okuldaki öğrencilere web3 ve kripto paralar hakkında özel eğitimler verilecek. Bu eğitimler için özel bi ekip kurulduğu da belirtilirken, 1600 öğrenci bu işbirliğinden yararlanmış olacak.

“Hayatta geri kalmamalarını sağlamak istiyorum”

Yerel medyadan Akron Gazetesi’ne konuşan James, blok zinciri teknolojisinin hayatın her anlamında devrim yaratan bir unsur olduğunu söyledi ve şu ifadeleri kullandı:

“Blok zinciri teknolojisi ekonomide, spor alanında, eğlence endüstrisinde, sanatta ve birbirimizle ilişki kurma tarzlarımızda bir devrim yarattı. Benim de içinde çıktığım bu topluluğun hayatın gerisinde kalmamasına yardımcı olmak istiyorum”

Crypto.com adını duyurmaya devam ediyor

Son reklamında dünyaca ünlü aktör Matt Damon’a yer veren, özellikle Formula 1 ve UFC ile yaptığı anlaşmalarla da sesini duyuran Crypto.com, Aralık ayında da Staples Center’ın isim hakkını 20 yıllığına kiralamıştı. 700 milyon dolarlık anlaşma büyük ses getirmişti. Aynı şekilde FTX borsası da Miami Heat’in maçlarını oynadığı salonun isim hakkını satın almıştı.

Crypto.com ve FTX 13 Şubat’ta oynanacak olan Superbowl finalinde de reklam veren şirketlerden olacaklar.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap