Kritik Bitcoin Düzeylerini Bilen Analist: Bu Düzeyler Geliyor!

Kritik Bitcoin Düzeylerini Bilen Analist: Bu Düzeyler Geliyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Kritik Bitcoin Düzeylerini Bilen Analist: Bu Düzeyler Geliyor!

Kripto para piyasası uzun bir müddettir yatay düzeylerle karşı karşıya kalırken daha evvel Bitcoin’e yönelik yaptığı iddialarla ön plana çıkan analist DonAlt, ABD bankacılık krizinin daha da berbata gitmesiyle birlikte Bitcoin (BTC) için bu fiyat düzeylerine işaret etti! İşte detaylar…

Popüler analist bankacılık kriziyle bir arada Bitcoin (BTC)’de bir patlama öngörüyor!

Kripto para piyasasının yakından tanıdığı tanınan analistlerden DonAlt, yakın vakitte bir YouTube kanalının 50.400 abonesine yönelik yaptığı açıklamalarda, ABD bankacılık krizinin daha da berbata gitmesiyle birlikte önder kripto para ünitesi Bitcoin (BTC) ve altcoin piyasasının üst istikametli bir ivme kazanabileceğini öne sürdü.

Ulaş Utku Bozdoğan: Kritik Bitcoin Düzeylerini Bilen Analist: Bu Düzeyler Geliyor! 1

Ünlü kripto para analisti, yükselişe yönelik yaptığı açıklamalarda bilhassa bir küme küçük bankanın haricinde Amerika’da büyük problemler yaşayan büyük bankaların olduğunu aktararak, şu kelamları aktardı:

Bitcoin (BTC), bütün bu sıkıntıların poster çocuğu. Bu yüzden büyük bankalar çöküş yaşadığında teknik olarak düzgün tarafta ivmelenmeli. Bu kadar kolay.. Şayet bankalar, tüm dünyanın ve şirket ekonomilerinin çökmeyeceği bir formda hareketine devam ederse, büyük olasılıkla kripto yatırımcıları âlâ işler başaracak!

“Bankacılık krizi BTC fiyatında değerli bir rol oynayacak!”

Popüler kripto para analisti DonAlt, yaptığı açıklamalarda ABD bankacılık krizinin ehemmiyetine dikkat çekiyor. Analiste nazaran ABD Bankacılık krizi yaşanmasaydı, BTC mevcut düzeylerden çok daha düşük bir fiyatla yatırımcıların karşısına çıkacaktı. Analist, bankacılık krizine yönelik açıklamalarında “ABD Bankacılık krizi, düşüş senaryosunu zorlaştıran bir telaffuz. Bence bu telaffuz olmasaydı çoktan 26.000 – 27.000 dolar düzeylerinde olurduk.” kelamlarında bulunuyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Kritik Bitcoin Düzeylerini Bilen Analist: Bu Düzeyler Geliyor! 2

Bir başka yandan tanınan analist, BTC için önümüzdeki günlerde gerçekleşebilecek kritik düzeyleri açıkladı. Piyasayı uzaktan izlediğini aktaran uzman isme nazaran Bitcoin, bu direnç düzeylerini aşabilirse tekrardan süratli bir halde ivmelenebilir. Analistin kelamları şu biçimde:

Bitcoin’de 30.000 doların üzerine çıkarsak… Bilhassa de birinci defa test ettikten sonra bu kadar süratli bir formda, onu kırma bahtımız var ve sonra kimi süratli hareketler yapabiliriz. Bu noktada tekrar yükselişe geçmekten memnunluk duyacağım. Lakin şu anda piyasanın dışında olmaktan çok memnunum.

Anlık olarak önder kripto para ünitesi Bitcoin (BTC), 29.002 dolardan süreç görüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Kritik Bitcoin Düzeylerini Bilen Analist: Bu Düzeyler Geliyor! 3

DonAlt daha evvel BTC için taban düzeyleri de iddia etmişti!

Btcpiyasasi.com olarak daha evvel varsayımlarını aktardığımız tanınan analist, Bitcoin’in geçtiğimiz aylarda yaşanan 16 bin dolar düzeylerine çöküşünü gerçek iddia etmişti. Analist, 16 bin dolar düzeyini bir taban düzey olarak belirlemiş ve akabinde 28 bin dolarda BTC varlıklarını satmıştı. Bununla bir arada birçok yatırımcının da ilgisini toplamıştı. Bu yüzden ünlü analist, kripto para piyasasında birçok yatırımcının yakından takip ettiği bir analist olarak karşımıza çıkıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap