Kripto yatırım şirketinden milyon dolarlık meydan okuma!

Kripto yatırım şirketinden milyon dolarlık meydan okuma!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Kripto yatırım şirketinden milyon dolarlık meydan okuma!

Kripto yatırım şirketi Blockchain Capital iki yeni fon için 580 milyon dolar topladı. Şirketin bu atağı dingin piyasa şartları içerisinde bir “meydan okuma” olarak değerlendirildi.

Blockchain Capital, toplamda 580 milyon dolarlık iki yeni fonu kapattığını açıkladı. Firma yöneticileri Spencer Bogart, Bart Stephens ve Jason Di Piazza, kelam konusu sayısı şirketin on yıllık tarihindeki en büyük artış olarak kıymetlendirdi. Stephens, bahisle ilgili yaptığı açıklamada, şirketin sıfır bilgi delili teknoloji öncüleri Matter Labs ve Risc Zero’ya yaptığı yatırımın da yansıttığı üzere, ana temanın “ölçeklenebilirlik olduğunu” söz etti.

Ulaş Utku Bozdoğan: Kripto yatırım şirketinden milyon dolarlık meydan okuma! 1

Öte yandan şirketin daha evvelki faaliyetleri incelendiğinde oyun, DeFi, tüketici ve toplumsal kesim yatırımlarının odak noktası olduğu kaydedildi. Şirket ayrıyeten ayı piyasası sırasında Web3 toplumsal platformlarına ve oyunlara yatırım yapmıştı. Araştırma açısından bakıldığında ise saklılık, sadakat programları, güvenlik ve yapay zeka ile kriptonun kesiştiği noktaları hedeflediği belirtildi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap