Kripto paralar aşağı giderken Tron piyasadan ayrışan hareketlere sahip

Kripto paralar aşağı giderken Tron piyasadan ayrışan hareketlere sahip

Paylaş
Kripto paralar aşağı giderken Tron piyasadan ayrışan hareketlere sahip

Kripto pazarları bu yıl yapılan tüm kazanımları siliyor, ancak Tron (TRX), şu anda yükseliş trendini artıyor gibi görünüyor.

Tron yukarı altcoinler aşağı

200 satoshilik düşük bir gün içi seviyesinden, TRX birkaç saat önce yüzde 8 artışla 216 sats değerlerini gördü. Dolar bazında ise kazançlar benzer. Coinmarketcap.com’a göre günlük hacimler bir milyar dolardan biraz artarak 1,4 milyar dolara yükseldi ve TRX şu anda onuncu sırada yer alıyor ve pazar değeri, 1 milyar doları aştı. TRX, 10. Sıra için XLM ile çetin bir rekabet içerisinde bulunuyor.

Unutulmaması gereken şey, diğer tüm altcoinlerin ya düz ya da tekrar geriye düştüğü dönemde Tron tokeninin momentumu.

Justin Sun’un son attığı tweet ise oldukça dikkat çekiciydi:

TRON topluluğu için TRC10 & 20 jetonlarının hepsine fayda sağlayacak büyük bir şey biliyorum $ TRX $ BTT $ WIN. Bunun ne olduğunu tahmin edebilir misin?

Kripto para kulislerinde Poloniex’in TRC protokolü ve TRX baz çiftleri için destek duyuracağı hakkında konuşuyor. ABD kripto para borsası, birkaç saat önce Sun tarafından retweetlenen benzer bir kripto para duyuru yayınladı.

Güney Kore’den flaş gelişme: Kripto para yasası kabul edildi!

TRON gelişmeleri

Tron Vakfı’nın son haftalık raporu daha fazla ağ büyümesine ve etkileyici rakamlara sahip. Rapor, Tron’un ağ için zincir ve dApp veri kayıtlarına ek olarak teknik gelişimdeki en son gelişmelerini özetliyor.

Raporda, geçtiğimiz hafta ağdaki toplam hesap sayısının 4,17 milyonu aştığı 61.000 yeni adres olduğunu sözlerine ekledi. Toplam işlem sayısı, geçtiğimiz hafta eklenen 7 milyonla 800 milyonu aştı. Ağdaki dApp sayısı 632’ye ulaşarak büyüme oranını yüzde 0,6 olarak korudu.

Vakıf yakın zamanda SunNetwork’ün ölçeklenebilirlik testi için net ağının arkasındaki Nil Test Ağı’nın lansmanını duyurdu.

Bu projenin, başkalarının hepsine ev sahipliği yapan platformları tercih etme eğiliminde olan Çin kripto medyasında ödüller kazanması şaşırtıcı değil.

Tron hakkında gelişmeler sürekli büyüyor, ancak bugünkü FOMO’nun Poloniex’in TRC standartlarını ve çiftlerini listelemesi bekleniyor. TRX şu anda en iyi performans gösteren altcoinlerden biri.

bitcoinist

Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!

Kaynak: Kripto Para Haber

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap