Kripto Para Analisti Michaël van de Poppe’a nazaran Bitcoin (BTC) ve Ethereum’da (ETH) Neler Yaşanabilir?

Kripto Para Analisti Michaël van de Poppe’a nazaran Bitcoin (BTC) ve Ethereum’da (ETH) Neler Yaşanabilir?

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Kripto Para Analisti Michaël van de Poppe’a nazaran Bitcoin (BTC) ve Ethereum’da (ETH) Neler Yaşanabilir?

Popüler kripto para analisti Michaël van de Poppe, dijital varlık piyasasının düzeltmesiyle beraber önümüzdeki günlerde Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) fiyat hareketlerinde neler yaşanabileceğini inceledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yeni videosunda Van de Poppe, Bitcoin’in kısa vadede momentumunu belirleyebilecek önemli bir fiyat seviyesinde gezindiğini söyledi:

“Günlük zaman dilimine bakarsak, kendimize destek bulduğumuz çok önemli bir seviye görüyoruz ve bu 41.000 dolar civarında bir alan. Bu küçük alan, teknik olarak desteği bulsak da bulmasak da izlemeniz gereken alandır. Önümüzdeki hafta ya da önümüzdeki haftalarda o da kaybedilecekse, tüm yapı kaybedilir. 41.000 dolar kelimenin tam anlamıyla, başka bir 46.000 dolarlık test ile potansiyel olarak bu aralığa girmek veya tamamen altına düşmek ve daha düşük seviyeleri test etmek arasındaki engeldir.”

Van de Poppe, 41.000 dolar civarında Bitcoin satın aldığını söylüyor ancak aynı zamanda kritik destek alanı kırılırsa, 37.000 dolar veya 35.000 dolara kadar keskin bir hareket görebileceğini de vurguluyor. Yazının yazıldığı sırada, Bitcoin 42.500 dolar civarında işlem görüyordu.

Ethereum’a gelince, Van de Poppe, ETH’nin ağır direnç alanlarıyla karşı karşıya olduğunu ve bir sonraki ayağı ateşlemeden önce konsolide olacağını söylüyor.

“Haftalık zaman diliminde iki büyük order bloğumuz olduğunu görebiliyoruz [3100 dolar ve 4 bin dolar], çünkü direnç geliyor ve şu anda reddettiğimiz şey 3100 dolar. Bu durumda, Ethereum 3100 dolar seviyesini geri kazanmadıkça, tekrar koşmaya başlamadan önce daha uzun bir yatay hareket dönemimiz olacağını varsayıyorum.”

Kaynak:  Coinkolik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap