Kripto Para Analisti Justin Bennett, Polkadot (DOT) Yükselişinin Yakın Olduğunu Söyledi

Kripto Para Analisti Justin Bennett, Polkadot (DOT) Yükselişinin Yakın Olduğunu Söyledi

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Kripto Para Analisti Justin Bennett, Polkadot (DOT) Yükselişinin Yakın Olduğunu Söyledi

Popüler kripto para analisti Justin Bennett, Polkadot (DOT) için ufukta güçlü bir kırılma olduğunu söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yeni videosunda Bennett, Polkadot’un fiyat hareketinin yükseliş modeli içinde işlem gördüğü için dalgalandığını söylüyor.

“Bunun, doğası gereği bir yükseliş modeli olan düşen bir kama olması ve ayrıca piyasanın makro bir yükseliş trendinde olması gerçeği var. Ayrıca bunun düşüşten çok yükseliş olduğuna inanmak için nedenlerim var.”

Bennett, Polkadot’un kısa vadeli düşüş trendini sonlandırdığını ifade ediyor. Polkadot için potansiyel hedeflere bakan kripto analisti, DOT’un kamanın diyagonal direncini ortadan kaldırdığında potansiyel olarak %78’lik bir yükselişi ateşleyebileceğine inanıyor.

“Piyasa daha yüksek kırılacak mı? Şahsen ben çok iyi bir şans olduğunu düşünüyorum ve eğer olursa, hedefleyeceğim alan burada. İlki 32 dolar, 38 dolar ve 45 dolar olacak.”

Yazının yazıldığı sırada, DOT 24 dolardan işlem görüyordu. Bennett, DOT’ta uzun vadeli yükseliş eğiliminde olsa da, kripto varlığının önümüzdeki günlerde toparlanıp hedeflerine ulaşmadan önce önemli ölçüde düzeltme yaşayabileceğini öngörüyor.

“DOT’un terminal modelinden yukarı doğru kırıldığı, desteği [20 dolar] belki yeniden test ettiği, buradan koptuğu ve ardından 32, 38 ve 45 dolara doğru yükselmeye başladığı böyle bir şey yaşarsak şaşırmayın. Sonunda bu yıl içinde bu direnç alanına [65 dolar] doğru bir hamle yapacağız.”

Kaynak:  Coinkolik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap