Kripto Para Analisti Benjamin Cowen, Bitcoin (BTC) Balinalarının Hareketlerini İnceliyor

Kripto Para Analisti Benjamin Cowen, Bitcoin (BTC) Balinalarının Hareketlerini İnceliyor

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Kripto Para Analisti Benjamin Cowen, Bitcoin (BTC) Balinalarının Hareketlerini İnceliyor

Popüler bir kripto para analisti, önde gelen kripto varlığının bir sonraki yükselişini ölçmek için en zengin Bitcoin (BTC) sahiplerinin ne yaptığına bakıyor.

Yeni bir videosunda Benjamin Cowen, geçmişte piyasa diplerini işaretlediklerini düşündüğü için en büyük BTC cüzdanlarını takip ettiğini söylüyor.

“Bu cüzdanları yakından takip ediyorum çünkü daha önce dipleri işaretlemişlerdi. Piyasaya ilk ne zaman girdiklerine bakarsanız, bu cüzdanların birçoğunun ilk [girişlerini] 2018 yılının Aralık ayında yaptığını görebilirsiniz… Bu dibi işaretledi. Altta çok fazla Bitcoin transfer edildi.”

Analist, başlangıçta varlıklarına eklemenin yanı sıra, bu kripto balinalarının geçen yaza kadar 2019 ve 2020 boyunca çoğunlukla sessiz kaldığını söyledi:

“Temmuz 2021’e kadar 31 bin dolar civarında hiçbir şey yapmadılar. Tam dip değil ama yeterince yakın.”

Cowen, piyasa gözlemcilerinin gelecekte büyük alımlar yapan zengin Bitcoin yatırımcılarını görmelerinin dikkate değer olabileceğini söyleyerek sözlerini sonlandırdı.

“Bence bunları takip etmek ilginç çünkü bir gün piyasa nispeten olaysız görünüyorsa veya bir tür satış görürseniz ve sonra bu cüzdanların başka bir büyük alımla geldiğini görürseniz, belki bu alınması gereken bir şeydir. Bence izlenmeye değer şeylerden biri. Balinaları takip etmek ilginç, balinaların ne yaptığına bakın.”

Kaynak:  Coinkolik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap