Kripto Para Alanının Duayen İsmi Polkadot Network Buluşmasını Duyurdu

Kripto Para Alanının Duayen İsmi Polkadot Network Buluşmasını Duyurdu

Paylaş
Kripto Para Alanının Duayen İsmi Polkadot Network Buluşmasını Duyurdu

Kriptokoin – Türkiye’de Blockchain denilince akla gelen Üniversitelerden bir tanesi Kadir Has Üniversitesi. Yine Türkiye’de blockchain alanının önde gelen isimlerinden bir tanesi de İsmail Hakkı Polat Hoca.

İsmail Hakkı Polat Hoca kripto para dünyasının yakından bildiği üzere Üniversitede Kripto Paralara Giriş İsimli dersi veriyor. Derse alanın uzmanlarını çağırıyor ve bu alanda genç beyinlerin yetişmesi için her türlü fedakarlığı gösteriyor.

Polat hoca bugün Twitter’dan bir duyuru paylaştı. Duyuruda Polat, Açık Ders serisinin ikincisinde Burak Arıkan’ı ağırlayacaklarını ifade ediyor. Polat açık dersin 13 Kasım Çarşamba günü 16:00’da başlayacağını ve 18:30’da @polkadotnetwork buluşması ile devam edeceğini vurguluyor.

Burak Arıkan dersle ilgili olarak şu açıklamayı yapıyor:

“Kriptoparalar ve blokzincirleri üzerine açık ders. Kendi girişimlerinizde, oluşumlarınızda, topluluklarınızda, yerel yönetimlerinizde alternatif ekonomiler kurmayı planlıyor ya da hayal ediyorsanız, bu dersten faydalanabilirsiniz. 13 Kasım Çarşamba 16:00 Kadir Has Üniversitesi”

Kripto para dünyasından yakından takip edenler ve meraklılar için ilgili etkinliğe katılmanız mümkün.  İlgili etkinliğe ücretsiz olarak  buradan kayıt yaptırabilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap