Kripto milyarderi, Bitcoin’in gidişatını kıymetlendirdi

Kripto milyarderi, Bitcoin’in gidişatını kıymetlendirdi

Paylaş
BTC Piyasası: Kripto milyarderi, Bitcoin’in gidişatını kıymetlendirdi

Kripto para milyarderi ve birebir vakitte aktör olan Brock Pierce, Bitcoin’in tüm vakitlerin en yüksek düzeyine ulaşabileceğini söyledi.

CNBC’ye konuşan Pierce, önder kripto para ünitesinin gerçek bir boğa rallisi içinde yer aldığını ve bu ralliler sırasında “zirveye uçtuğunu” lisana getirdi.

“Tarihsel döngülere bakacak olursanız, sonunda gerçek bir boğa rallisine girdiğimizi ve Noel’in erken gelmiş üzere göründüğünü bilirsiniz.
Bunun bir sonraki boğa rallisi olduğunu düşünüyorum. Ne vakit bir boğa rallisi olsa tüm vakitlerin en yüksek düzeyini görüyoruz ve zirve noktaya ulaşıyoruz.”

USDT ihraççısı Tether’in kurucu ortaklarından olan Pierce, ABD’li regülatörlerin spot Bitcoin ETF’lerini reddederek birçok ABD’li yatırımcının servet oluşturmasını engellediğini belirtti.

Pierce ayrıyeten, ETF onayının gecikmesinin Bitcoin için heyecanı artırdığına dikkat çekti.

“Eğer Bitcoin 100 dolar yahut 200 dolar düzeyinde yer alırken ABD halkına bir ETF sunulsaydı halk ne kadar gelir elde edebilirdi?
Bu örnekte regülatörler, ABD halkının bundan faydalanmasını engelledi ve bu çoğunlukla milletlerarası kuruluşların eline geçti.”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap