Kripto Dolandırıcısı, Florida’da Tekrar Tutuklandı

Kripto Dolandırıcısı, Florida’da Tekrar Tutuklandı

Paylaş
BTC Piyasası: Kripto Dolandırıcısı, Florida’da Tekrar Tutuklandı

Kripto dolandırıcısı Nicholas Truglia geçen yıl mahpustan çıkmıştı.

25 yaşındaki dolandırıcısı, daha evvel 1 milyon dolarlık bir hırsızlıkta rol aldığını kabul etti. Bununla birlikte kripto para dolandırıcısı Florida’da tekrar tutuklandı.

Kripto Dolandırıcısı Mahpustan Salınmasının Akabinde Tekrar Tutuklandı

Devasa bir kripto para soygunundaki rolüyle tanınan bir kişi, dolandırıcılık ve zımnî silah bulundurma suçlamalarıyla Florida’da tekrar tutuklandı. 25 yaşındaki Nicholas Truglia, Salı günü Florida’da tutuklandı. Lakin davanın şartları belirsizliğini koruyor.

BTC Piyasası: Kripto Dolandırıcısı, Florida’da Tekrar Tutuklandı 1

Truglia, yatırımcı Michael Terpin’den 23 milyon dolardan fazla kripto para çalmaya yönelik evvelki bir plandaki rolü için hizmet ettikten sonra Ocak ayında hapishaneden özgür bırakıldı.

Geçen yılki ceza duruşmasında, Truglia’nın sanat, mücevher ve kripto para ünitesi dahil olmak üzere iddiası 53 milyon dolarlık varlığa sahip olduğu ortaya çıktı. Terpin’e tazminat olarak 20 milyon dolardan fazla  ödemeyi kabul etmişti.

Truglia ek olarak yatırımcı Rob Ross’un yüksek profilli SIM takasında rol aldığını ve hack’te hayatındaki birikimlerinden 1 milyon doları aldığını itiraf etti. Ek olarak bir ceza davası devam ediyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap