Kripto Dehası “Dikkatli Olun” Dedi ve Bitcoin Kestirimini Paylaştı!

Kripto Dehası “Dikkatli Olun” Dedi ve Bitcoin Kestirimini Paylaştı!

Paylaş
BTC Piyasası: Kripto Dehası “Dikkatli Olun” Dedi ve Bitcoin Kestirimini Paylaştı!

Kripto para yatırımcılarının dolar karşısında kazandığı son galibiyet için kripto uzmanı Michaal van de Poppe dikkatli olmayı tavsiye ediyor. Yakın tarihli analizlerine Poppe, Bitcoin (BTC) hakkında uyarı niteliğinde açıklamalar yaptı ve Bitcoin fiyat tahminini güncelledi.

Van de Poppe: Altcoin portföyünüzün dolar karşısında değerine aldanmayın

Michaal van de Poppe, Twitter paylaşımlarında çoğu altcoin projesinin belirli seviyelere ulaşması gereken yükseliş ivmesinde, Bitcoin’den (BTC) daha düşük performans gösterdiğini söyledi:

Kripto para yatırımlarınızın dolar değerindeki yükselişine aldanmayın. Piyasalar hala korku zamanlarında hareket ettiğinden, çoğu BTC karşısında kötü durumda. BTC yükselişe geçene ve bazı kilit seviyeleri geri alana kadar piyasalarda temkinli olmaya devam ediyorum, bu noktada altcoin projeleri daha iyi bir tercih olabilir.

Bitcoin, ayılar ve boğalar arasındaki mücadeleye tanık oluyor

Lider kripto para birimi açısından analist, Bitcoin’in son zamanlarda oldukça volatil olduğuna dikkat çekiyor:

Sekiz saatten kısa bir süre içinde, Bitcoin hissiyatı boğadan ayıya, ayıdan boğaya sonra tekrar ayıya geçti.

Analist, bir tweet’te teknik analiz kullanarak BTC’nin volatilitesini açıklamaya çalışıyor:

Bitcoin (BTC), gün içinde %5’in üzerinde dalgalanmalarla çok vahşi bir gün geçirdi. Aynı grafik daha yüksek seviyelerde hala görülebilir. 46 bin doları ve/veya bu bloğu kırana kadar hiçbir şey net değil. Bu seviyeyi yakalarsak parti devam edecek. O zamana kadar dikkatli bir şekilde devam edin.

BTC Piyasası: Kripto Dehası “Dikkatli Olun” Dedi ve Bitcoin Kestirimini Paylaştı! 1

Analist, Bitcoin ve Ethereum arasındaki konsolidasyona dikkat çekiyor

Van de Poppe, Bitcoin ile baskın akıllı sözleşme platformu olan Ethereum (ETH) arasında birçok benzerlik olduğunu söylüyor:

Ethereum grafiği, Bitcoin grafiğinin bir karbon kopyasıdır. Burada haftalık sipariş muhalefete düştü ve reddediliyor. Piyasa direnci aşarsa, yeni bir ATH gelebilir. O zamana kadar dikkatli bir şekilde devam edin.

BTC Piyasası: Kripto Dehası “Dikkatli Olun” Dedi ve Bitcoin Kestirimini Paylaştı! 2

Yazım sırasında, Bitcoin ve Ethereum sırasıyla 42,600 ve 2,900 dolar bölgesinden işlem görüyor. ABD enflasyon verilerinin yüksek açıklanması, BTC fiyatının yükselişi durdu ve 40 bin dolar veya daha da altına düşme senaryoları oluştu.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap