Kripto borsası OKX Türkiye’de ofis açacağını duyurdu

Kripto borsası OKX Türkiye’de ofis açacağını duyurdu

Paylaş
BTC Piyasası: Kripto borsası OKX Türkiye’de ofis açacağını duyurdu

Investing.com – Kripto para piyasalarında süreç hacmine nazaran en büyük ikinci kripto borsası pozisyonundaki OKX, önümüzdeki aylarda Türkiye’de ofis açmayı planladıklarını duyurdu. 

OKX tarafından yapılan basın açıklamasının borsanın sponsorluğunu üstlendiği Blockchain Economy Istanbul Summit 2023 öncesi yapılması dikkat çekti. Bu aktiflikte OKX CEO’su Hong Fang, OKX İnovasyon Yöneticisi Jason Lau ve Pazarlama Yöneticisi Haider Rafique, hazır bulunacak ve borsanın üst seviye yöneticilerinin şirketin Türkiye kripto pazarına yönelik planları hakkında ayrıntılı bilgi vermesi bekleniyor. OKX, bilhassa Türkiye’de Web3 ve Blockchain inovasyonu konusunda yüksek bir potansiyele sahip olduğunu düşünüyor. 

OKX CEO’su Hong Fang hususla ilgili şunları söyledi:

OKX Baş İnovasyon Sorumlusu Jason Lau ise görüşlerini şu halde aktardı:

OKX, Web3 odaklı faaliyetleriyle gelişimini sürdürmek istiyor

OKX, son yıllarda kripto dalı için değerli bir büyüme dinamiği olarak kabul edilen Web3 alanında kıymetli bir yer edinmeyi hedefleyen bir kripto borsası olarak öne çıkıyor. Kripto borsası, yenilikçilik yaklaşımını benimseyerek geçen yıldan bu yana değerli bir gelişme kaydetti ve FTX’in çöküşünün akabinde dünyanın en büyük ikinci kripto borsası haline geldi. 

OKX, kripto bölümündeki global manada genişleme planlarıyla birlikte İngiltere Premier Lig kulübü Manchester City F.C. ve Formula 1’in değerli markalarından McLaren’in sponsoru pozisyonunda.

Yazar: Günay Caymaz

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap