Kripto borsası OKX Temmuz ayı rezerv raporunu yayımladı

Kripto borsası OKX Temmuz ayı rezerv raporunu yayımladı

Paylaş
BTC Piyasası: Kripto borsası OKX Temmuz ayı rezerv raporunu yayımladı

Investing.com – Kripto para piyasasında süreç hacmine nazaran en büyük ikinci borsa pozisyonundaki OKX, rezerv ispatı raporunu aylık olarak yayımlamaya devam ediyor. 

OKX tarafından yayımlanan 9. rezerv raporunda 22 kripto para ünitesinin yer aldığı görülürken kripto borsası, tüm varlıklar için %100’ün üzerinde bir rezerv oranını müdafaaya devam ediyor.
OKX’in rezervlerine yönelik yayımladığı raporda BTC, ETH ve USDT, yüklü olmak üzere; USDC, XRP, DOGE, SOL, OKB, APT, DASH, DOT, ELF, EOS, ETC, FIL, LINK, LTC, OKT, PEOPLE, TON, TRX ve UNI varlıklarının yer aldı. 

OKX, ayrıyeten rezervinin büyük bir kısmını üst seviye güvenlik sağlayan soğuk depolama sistemiyle sakladığını aktardı. OKX’in resmi sitesinde rezerv ispatı sayfasında da anlık olarak görülebilen rezerv yapısında şu an ana varlıklar BTC, ETH ve USDT için %103 oranında çok teminat durumu devam ediyor.

OKX tarafından yapılan basın açıklamasında borsanın Ticari Faaliyetler Sorumlusu Lennix Lai şunları söyledi:

Tüm borsa kullanıcıların erişebildiği rezerv delil protokolü, ayrıyeten kendi kendine bir kontrol aracı olarak kullanılıyor. OKX, aylık rezerv ispatı raporunu tertipli olarak yayımlayacağını beyan ediyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap