Kraken, Formula 1’de yeni bir promosyon düzenliyor

Kraken, Formula 1’de yeni bir promosyon düzenliyor

Paylaş
BTC Piyasası: Kraken, Formula 1’de yeni bir promosyon düzenliyor

Kraken Formula 1 kadrolarından Williams Racing ile birlikte Formula 1’de yeni bir aktiflik düzenliyor.

Kraken, bu yılın başında Formula 1’de yarışan efsanevi kadrolardan Williams Racing’e sponsor oldu. Sponsorluğun akabinde Kraken motor sporları dünyasına renk katmaya devam ediyor.

Kraken, Williams Racing Formula 1 ile ABD Grand Prix’ine hazırlanıyor

Kraken, Williams Racing Formula 1 grubuyla iştirak yaparak yeni bir promosyon düzenliyor. Bu promosyonda, iştirakçiler yaklaşan ABD Grand Prix’sinde yarışan yarış otomobillerinde görünecek bir NFT seçme talihine sahip olacaklar. Kraken, çekilişleri duyurmak için Twitter platformunu kullanıyor ve kazananlar, 22 Ekim’de Austin, Teksas’ta yapılacak ABD etkinliğinde yarışan iki Williams Racing arabasından birinde favori NFT’lerini seçebilecekler.

BTC Piyasası: Kraken, Formula 1’de yeni bir promosyon düzenliyor 1

Bu yılın başlarında Kraken, F1 dönemi boyunca otomobillerde “KrakenNFT müşterilerinin sahip olduğu dijital koleksiyon eserlerini sergilemeyi” planladığını açıklamıştı. Bu yeni promosyon uğraşları, Kraken’in ABD’deki müşteri tabanını artırma ve kripto borsası için yararları artırma amaçlarına katkıda bulunmayı amaçlıyor. ABD’deki kripto para ünitesi borsaları için düzenleyici ortam belirsizliğini koruyor olsa da, Kraken geçen ay ABD ticaret hacimlerindeki hissesinin kıymetli ölçüde arttığını bildirdi. Bu nedenle, Kraken’in ABD’de daha fazla müşteri çekme gayretlerinin olumlu sonuçlar verdiği görülüyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap