Kırılma Geliyor! Bitcoin İçin Bu Düzeyler Kritik

Kırılma Geliyor! Bitcoin İçin Bu Düzeyler Kritik

Paylaş
BTC Piyasası: Kırılma Geliyor! Bitcoin İçin Bu Düzeyler Kritik

Ünlü analist Michaël van de Poppe’den bugün Bitcoin için kıymetli değerlendirmeler geldi. Analiste nazaran BTC bir kırılma etabında. Üstelik bu kırılma bir yükselişe işaret ediyor. Bu noktada izlenecek temel düzeyler var. Ayrıntılara bakalım.

Bitcoin BTC’nin yaklaşan kopuşu: Odak noktasındaki kritik seviyeler

Analiste nazaran Bitcoin şu anda potansiyel bir yükseliş patlamasının işaretlerini gösteriyor. Fakat bu üst istikametli ivmeyi doğrulamak için aşılması gereken çok kıymetli düzeyler var. Bu düzeyleri izlemeden evvel analist Deutsche Bank‘ın Bitcoin dünyasına girdiğine vurgu yapıyor. Son vakitlerde Bitcoin 25.000 dolarda değerli bir fiyat artışı yaşadı. Buna nazaran kripto para ünitesinin potansiyel kırılmayı desteklemek için daha yüksek düzeyleri müdafaası çok değerli.

BTC Piyasası: Kırılma Geliyor! Bitcoin İçin Bu Düzeyler Kritik 1

Özellikle Bitcoin, 25.600 ila 25.900 dolar ortasındaki aralığı müdafaayı hedeflemeli. Bu aralığın altına düşülmesi, kayıp durdurma buyruklarının arka arda gelmesini tetikliyor. Böylelikle BTC için üst istikametli hareketin devam etme bahtını engelleyecek.

Yükseliş senaryosunu destekleyen olumlu gösterge

Yükseliş senaryosunu destekleyen olumlu bir gösterge, Bitcoin’in şu anda 200 Haftalık Üstel Hareketli Ortalamanın (EMA) üzerinde süreç görüyor olmasıdır. Bu durum, bu döngüde trendin bilakis dönme mümkünlüğünü güçlendiriyor. Analiste nazaran “Rektember” kavramının tersine, Eylül ayı sırf Bitcoin için değil, kripto para piyasasındaki altcoinler için de olumlu fiyat hareketlerinin devam etmesine taban hazırlıyor üzere. Bu noktada takibi olacak kıymetli süreç düzeyleri var.

BTC Piyasası: Kırılma Geliyor! Bitcoin İçin Bu Düzeyler Kritik 2

Traderlar, gelişen bu görünümde yollarını bulmak için makul kilit düzeyleri yakından takip etmeli. Bu noktada Bitcoin için 26,800 doların üzerinde net bir kırılma mümkünlüğü var. Buna nazaran bu senaryo, yükseliş trendinin devamı için bir fırsat sunacak. Ayrıyeten bu da onu cazip bir uzun oyun giriş noktası haline getirecek. Öteki taraftan 25.600 dolar ve 25.900 dolar aralığında düşük bir düzey ihtimali var. Buna nazaran bu aralıktaki bir tekrar test, değerli bir uzun giriş fırsatı sağlayacak. Ayrıyeten istikrarı yahut ihlali Bitcoin’in fiyat yörüngesini kıymetli ölçüde etkileyeceğinden bu düzeyin izlenmesi çok kıymetli.

Duyarlılık devam ediyor

Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda Bitcoin, kripto para piyasasının olumlu bir hassaslık yaşamasıyla birlikte yükseliş patlaması için umut vaat ediyor. Yatırımcılar tetikte olmalı. Şuurlu alım satım kararları vermek için bilhassa 26.800 dolar eşiği ve 25.600-25.900 dolar aralığı olmak üzere kilit düzeyleri izlemeli. Kripto alanı gelişmeye devam ediyor. Öbür taraftan dikkatli tahlil ve stratejik girişler yatırımcıların bu dinamik piyasadaki potansiyel fırsatlardan yararlanmasına yardımcı olacak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap