Kıdemli Analist, Bu 2 Altcoin’de Işık Görüyor!

Kıdemli Analist, Bu 2 Altcoin’de Işık Görüyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Kıdemli Analist, Bu 2 Altcoin’de Işık Görüyor!

Kripto dünyası, daima değişen dinamikleri ve süratle şekillenen trendleriyle bilinmektedir. Glassnode’un kurucu ortağı Yann Allemann’ın Bitcoin (BTC) için yaptığı son boğa iddiaları, yatırımcıları tekrar heyecanlandırıyor. Allemann, BTC’nin yakında 30,000 düzeyine ulaşabileceğini belirtiyor. Lakin bu varsayımların yanı sıra, Monero (XMR) ve Polkadot (DOT) üzere altcoinlerin de yükselişte olduğunu gözlemliyoruz.

Yann Allemann’a nazaran Bitcoin’in boğa yolculuğu

Dünyada birçok analist ve yatırımcı, Bitcoin’in hareketlerini yakından takip ediyor. Yann Allemann da bu isimlerden biri. Analist, Bitcoin’in son devirde oluşturduğu 26,000 dolar düzeyindeki güçlü takviye noktasının akabinde, kritik bir çıkışa hazırlandığını belirtiyor. Allemann’a nazaran, BTC birkaç haftalık aralığından çıkıp 30,000 düzeyine gerçek ivme kazanacak.

Bu iddia, kripto para yatırımcıları ve traderları ortasında büyük bir heyecana sebep oldu. Birçok kişi, bu hareketin Bitcoin’in geleceği için ne manaya geldiğini merak ediyor.

BTC Piyasası: Kıdemli Analist, Bu 2 Altcoin’de Işık Görüyor! 1

Monero ve Polkadot’ta yükseliş işaretleri

Gizliliği ön planda tutan Monero (XMR), bilhassa kripto para süreçlerinde anonimliği ve saklılığı ile öne çıkar. Kapalılık özellikleri sayesinde kripto dünyasında kendine mahsus bir yer edinen altcoin, kullanıcılar ve yatırımcılar için zımnilik konusunda birinci sıradaki tercih olmaya devam ediyor. Monero’nun bu eşsiz özellikleri, onu öbür coinlerden ayırıyor.

Polkadot (DOT) ise, multi-chain protokolü ile dikkat çekiyor. Bilhassa Blockchain teknolojisi ve merkeziyetsiz uygulamalar (dApps) konusunda vaat ettiği imkanlarla, DOT’un geleceği parlak. Bu ortada, DOT’un ana vazifesi, farklı ağları bir ortaya getirerek bilgi transferini kolaylaştırmaktır. Bu özelliği sayesinde, birçok projede tercih edilen bir coin haline geldi. Btcpiyasasi.com olarak altcoin projesinden son gelişmelere bu yazıda yer verdik.

Uzmanlar Bitcoin ve altcoin kesiminin uzun vadeli görümünden umutlu

2024 için Bitcoin kestirimleri gündemi meşgul ediyor. Başkan kripto ve altcoin aktörleri ve finans devleri fikirlerini paylaştı. Kestirimlerde çeşitlilik gösteriyor: 1 milyon dolarla 45 bin dolar ortasında. Lakin, 10 tanınan kestirimin ortalaması 265.500 dolar.

İlk olarak, Ark Invest’in CEO’su Cathie Wood, 1 milyon dolarlık varsayımıyla dikkat çekiyor. Galaxy Digital’in CEO’su Mike Novogratz 500 bin dolarlık bir varsayımlara yer verdi. Bunun üzere pek çok kripto milyoneri uzun vadede 100.000 doları aşacağımızdan emin…

BTC Piyasası: Kıdemli Analist, Bu 2 Altcoin’de Işık Görüyor! 2Robert Kiyosaki, Bitcoin fiyatında 100 bin doları bekliyor. Blockstream CEO’su Adam Back de 100 bin dolarlık bir varsayımı destekledi. Arthur Hayes, Bitcoin için 70 bin doları öngördü. JP Morgan ise 45 bin dolarlık bir iddiada bulundu. Sonuç olarak, bölüm uzmanları Bitcoin ve altcoinlerin uzun vadede parlak bir geleceğe sahip olduğuna inanıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap