Kick Ecosystem Hızla Büyümeye Devam Ediyor

Kick Ecosystem Hızla Büyümeye Devam Ediyor

Paylaş
Kick Ecosystem Hızla Büyümeye Devam Ediyor

Blockchain projelerinden Kick hızla büyümeye ve yeni ürünler geliştirmeye devam ediyor. Kick ekibi tarafından yapılan açıklamalara göre Kick artık kendi kripto para borsasını da açmayı planlıyor.

Yeni Borsa Geliyor

Sektörün hızla büyüyen projelerinden biri olan Kick yeni bir kripto para borsası açıyor. Kick ekibi tarafından yapılan açıklamalara göre bu borsa özellikle iki özelliğiyle ön plana çıkacak:

Yatırımcılara işlem konusunda yardımcı olan kişisel bir asistanDouble-stop gibi diğer pek çok borsada bulunmayan akıllı emirler

Bu borsanın tam olarak ne zaman açılacağı bilinmese de Kick ekibi borsanın bu yıl içerisinde hazır olacağını belirtiyor.

Kick’in açmayı planladığı bu borsa şimdiden pek çok kişinin ilgisini çekiyor. Şu anda kendi geliştirdiği referans sistemiyle ön plana çıkan Kick, bu konuda pek çok rakibine kıyasla çok daha avantajlı fırsatlar sunuyor. Kick’in referans sisteminden faydalanan yatırımcılar şirketin diğer ürünlerini de dört gözle bekliyorlar.

Ayrıca Kick ekibi tarafından yapılan açıklamalara göre yatırımcılar bu borsada diğer pek çok borsaya kıyasla çok daha düşük komisyonlar ödeyecekler. Yatırımcılar bu sayede çok daha ucuz bir şekilde işlem yapmış olacaklar.

Ekosistem Büyüyor

Kick ekibi bu yıl içerisinde yalnızca bir borsa açmayı değil daha farklı ürünler geliştirmeyi de planlıyor.

Kick tarafından yapılan açıklamalara göre kısa süre içerisinde Kick’in kendi cüzdanını ve kendi ödeme geçidini de göreceğiz. Kripto para yatırımcıları KickWallet ve KickPay adıyla geliştirilecek olan bu ürünler sayesinde Kick ekosisteminin hiç dışına çıkmadan rahatça işlem yapabilecekler.

Kick tüm bunlarla kalmayıp bir de KickMobile adı altında kendi mobil uygulamasını geliştirmeyi planlıyor. Kick’in açıklamalarına göre kullanıcılar bu uygulama üzerinden Kick’in diğer ürünlerine de erişebilecek, Kick’in hizmetlerinden kolaylıkla faydalanabilecekler.

Hızlı Başlangıç

Kick, kendi tokenı olan KickToken ile zaten pek çok kripto para takipçisinin ilgisini çekmişti. Ancak Kick ekibi bu yıl tamamlanması beklenen projeleriyle birlikte 2020’ye oldukça hızlı bir başlangıç yapmış oldu.

Kick’in bu yıl sonuna dek ekosistemini ciddi ölçüde büyütmüş olması ve çok daha fazla kullanıcıya ulaşması bekleniyor.

Sorumluluk reddi:
Bu metin sponsorlu bir makaledir.
Koin Bülteni, yukarıda bahsi geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir.
Sponsorlu makale yayınlamak için iletişime geçin! /Contact us!

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap