Kemerleri Bağlayın! Varsayımlarıyla Ünlü Analistten Yeni Bitcoin Gayesi

Kemerleri Bağlayın! Varsayımlarıyla Ünlü Analistten Yeni Bitcoin Gayesi

Paylaş
BTC Piyasası: Kemerleri Bağlayın! Varsayımlarıyla Ünlü Analistten Yeni Bitcoin Gayesi

Kripto para meraklıları için heyecan verici bir gelişme var. Buna nazaran bir Bitcoin fiyat artışının kapıda olduğuna dair yorumlar geliyor. Credible Crypto olarak bilinen önde gelen bir kripto stratejisti, Bitcoin’in (BTC) yakın vadeli beklentilerine olan güçlü inancını lisana getiriyor. Öbür taraftan son rallinin çok daha büyük bir yükselişin yalnızca başlangıcı olabileceğini öne sürüyor.

Yükselişin devam etmesi bekleniyor

Credible Crypto, X toplumsal medya platformunda 346.500 kişilik değerli takipçisiyle bir bilgiyi paylaşıyor. Paylaştığı yeni bir görüntüde, Bitcoin BTC’deki yükseliş eğiliminin devam etmesine yönelik beklentisini lisana getiriyor. Mevcut rallinin çok daha kıymetli bir şeye dönüşme potansiyeline sahip olduğuna inanıyor.

BTC Piyasası: Kemerleri Bağlayın! Varsayımlarıyla Ünlü Analistten Yeni Bitcoin Gayesi 1

Credible Crypto, “Bu muhtemelen üst tarafta çok daha büyük bir hareketin başlangıcı olacak. Birkaç hafta içinde kıymetli bir hareket var. Bitcoin 5.000 ila 10.000 dolar ortasında üst istikametli birkaç bin dolarlık bir hareketten bahsediyoruz. Bu da 28.000 doların aşılmasıyla resmen teyit edilmiş olacak.” diyor.

BTC Piyasası: Kemerleri Bağlayın! Varsayımlarıyla Ünlü Analistten Yeni Bitcoin Gayesi 2

Bitcoin için tipik piyasa davranışı

Analist, Bitcoin BTC’nin son dalgalanmasının akabinde düzeltici bir hareket mümkünlüğünü kabul ediyor. Öteki taarftan böylesi bir durumu tipik bir piyasa davranışı olarak ele alıyor. Bununla birlikte, Bitcoin’in beklentilere meydan okuması ve değerli bir geri çekilme olmadan rallisine devam etmesi için bir talih olduğunu vurguluyor. Bu cins senaryoların parabolik ilerlemeler sırasında ya da Bitcoin’in ağır bir yükseliş ivmesi yaşadığı durumlarda ortaya çıktığını belirtiyor.

BTC Piyasası: Kemerleri Bağlayın! Varsayımlarıyla Ünlü Analistten Yeni Bitcoin Gayesi 3

Credible Crypto, Bitcoin için yükseliş görünümünü destekleyen kıymetli bir teknik göstergeye işaret ediyor. Bitcoin’in kısa mühlet evvel daha düşük vakit dilimlerinde yükselen bir üçgen formasyonundan çıktığını vurguluyor. Bu kırılma, teknik tahlilde değerli bir sinyal. Ayrıyeten daha fazla fiyat artışı potansiyeli olduğunu gösteriyor.

Bitcoin için üst taraflı hareket

Credible Crypto Bitcoin için “Burada bir aşağı hareket görmek mantıklı fakat yalnızca üst çıkabiliriz.” diyor. Yazıyı yazarken Bitcoin’in fiyatı 26.530 dolar düzeyinde yer alıyor. Credible Crypto’nun görüşleri, Bitcoin’in piyasadaki bir sonraki ataklarını hevesle bekleyen kripto traderları ve yatırımcılar ortasında beklenti ve heyecan yaratıyor.

BTC Piyasası: Kemerleri Bağlayın! Varsayımlarıyla Ünlü Analistten Yeni Bitcoin Gayesi 4

Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda Credible Crypto’nun Bitcoin için optimist bakış açısı kelam konusu. Öteki taraftan yatırımcılar için potansiyel olarak çıkarlı bir tablo çiziyor. Yakın gelecekte kıymetli bir ralli beklentisi var. Ayrıyeten Bitcoin’in performansı kripto para topluluğu içinde büyük bir ilgi ve spekülasyon konusu olmaya devam ediyor. İlerleyen vakit dilimlerinde traderlar ve yatırımcılar yükseliş beklentisiyle şimdiden konum almaya başladılar bile.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap