Kayıp kripto milyoneri meyyit bulundu!

Kayıp kripto milyoneri meyyit bulundu!

Paylaş
BTC Piyasası: Kayıp kripto milyoneri meyyit bulundu!

25’ten fazla trader’ın çalıştığı ofisi yöneten kripto milyoneri Fernando Pérez Algaba’nın profesyonelce bir takım tarafından öldürdüldiğü sav ediliyor.

Arjantin merkezli kayıp kripto para milyoneri ve Instagram fenomeni Fernando Pérez Algaba’nın 18 Temmuz’da kiralık bir dairenin anahtarlarını teslim etmeyip, telefonlara yanıt vermediğinde kaybolduğu bildirildi. Algaba, yaklaşık bir hafta sonra Arjantin başşehrinin bir eyaleti olan Ingeniero Budge kasabasında bir küme çocuk tarafından meyyit bulundu.

BTC Piyasası: Kayıp kripto milyoneri meyyit bulundu! 1

Borçtan kaynaklı tezler öne atıldı

Müfettişler, bu olayın profesyonel bir grubun işi olabileceğini öne sürdü. Ayrıyeten, Algaba’nın öldürülmesinin arkasındaki nedenin muhtemelen borçla ilgili olduğuna belirttiler. Toplumsal medya fenomenliği ve işlettiği trade şirketiyle tanınan Algaba’nın bu gizemli vefatı, büyük bir ses getirdi.

Sosyal medya hesaplarında ekseriyetle lüks içerikler paylaşan Algaba’ya ilişkin borç tezleri şaşırttı. Parmak izleri ve dövmelerin tahlili, cesedin kayıp milyonerin kimliğini belirledi. Yapılan otopsiler sonucu, Algaba’ya ilişkin cesedin parçalanmadan evvel üç sefer vurulduğunu gösteriyor.

Arjantin’de birçok bankaya borcu olduğu sav edilen kripto milyoneri ve fenomeninin şimdi kim ve hangi sebepten ötürü öldürüldüğü bilinmiyor. Kripto sanayisine damga vuran bu gizemli olay, birden fazla kripto topluluğu tarafından merakla takip ediliyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap