Kava Chain’de 50x Kaldıraç Başlıyor

Kava Chain’de 50x Kaldıraç Başlıyor

Paylaş
BTC Piyasası: Kava Chain’de 50x Kaldıraç Başlıyor

Çekirdek Quickswap Üyeleri Kava Chain’de 50 Kat Kaldıraç Başlatıyor.

Polygon’daki başarılarıyla kutlanan Quickswap’e çok sayıda temel katkıda bulunan kişi, bir sonraki teşebbüslerini başlattı: Kava Chain’de Kinetix Finance. Kava Chain, Katman-1 Cosmos-Ethereum birlikte çalışabilirlik blok zinciridir. Kinetix Finance kalıcı borsa, klasik merkezi borsaların sınırlamaları olmadan ticaretten yararlanmak isteyen kullanıcılar için özel olarak tasarlandı.

Kinetix’in yenilikçi Daima Piyasası, kullanıcıların Kava Zinciri üzerinde ticaret yapmalarına imkan tanır. Perpetual Market, merkezi olmayan ticaret tahlillerine yönelik artan talebi karşılayarak kullanıcılara KAVA, axlETH, axlWBTC, ATOM ve USDt üzere kripto varlıklarına kaldıraçlı erişim imkanı sunarken birebir vakitte en üst seviyede şeffaflık ve güvenlik sağlıyor

“Perpetual Market yalnızca öteki bir ticaret platformu değil; Kinetix’in kullanıcılarımızı güçlendiren merkezi olmayan tahliller sağlamaya olan bağlılığının bir yansımasıdır. Bu platformla, Kava Zinciri’nde ticareti güçlendirmenin eşsiz, inançlı ve tesirli bir yolunu sunuyoruz. ” dedi Kinetix takımının önderi Alexi Atlas.Kinetix’in Daima Piyasasının kalbinde eşsiz likidite havuzu sistemi KLP yer alır.

LP’ler desteklenen birinci beş varlıktan rastgele birini sunabilir: KAVA, axlETH (ETH), axlBTC (BTC), ATOM ve USDT. Bu tokenlara katkıda bulunmanın karşılığında iştirakçiler, sepetin tamamını temsil eden özel bir likidite tokeni olan KLP’yi alırlar. Bu merkezi olmayan yapı, protokolün AMM’si ile birleştiğinde kaldıraçlı ticareti kolaylaştırarak kullanıcıların teminatlarının kıymetine nazaran borçlanmalarına imkan tanıyor.

“Kinetix’in Daima Pazarı, gelişmiş DeFi kullanıcılarına hitap edecek biçimde tasarlanmış bir dizi özellik sunuyor. Merkezi olmayan yapısı, her büyüklükteki durumun net ve inançlı bir biçimde alınabileceğini garanti ediyor” dedi Kava Chain Kurucu Ortağı Scott Stuart. “Ve KLP tokeni, klasik likidite havuzu sistemlerine bir selam niteliğinde olup, yatırımcılara aşinalık ve kullanım kolaylığı sağlıyor.”Daha fazla güncelleme için X’te (fka Twitter) Kava Chain ve Kinetix Finance’i takip edin.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap