Kar İsteği: Bir Cüzdana 4 Milyon Dolar Gönderdiler

Kar İsteği: Bir Cüzdana 4 Milyon Dolar Gönderdiler

Paylaş
BTC Piyasası: Kar İsteği: Bir Cüzdana 4 Milyon Dolar Gönderdiler

Twitter’da bir kullanıcı, kripto para çıkaracağını söyleyerek yatırımcılardan yaklaşık 4 milyon dolar topladı.

Twitter’da ben.eth kullanıcı isimli bir kullanıcı da memecoin furyasından faydalanıyor. Bu kullanıcı, PSYOP isimli bir kripto para çıkaracağını söyledi ve katılmak isteyenlerin şahsî cüzdan adresine ETH göndermesini istedi. Bu kullanıcı, gelen ağır ilgiyle birlikte yaklaşık 4 milyon dolar topladı.

Aynı kullanıcı, daha evvel kendi ismiyle bir kripto para ünitesi çıkarmış ve takipçilerine sunmuştu. Bu kullanıcı, artık çıkaracağı PSYOP’u da emsal biçimde ilerleteceğini söylüyor.

Yatırımcılar, Tanımadıkları Birine 4 Milyon Dolar Gönderdi

Twitter’da ben.eth isimli bir kullanıcı, kripto yatırımcılarından ağır ilgi görüyor. Bu kullanıcı, daha evvel çıkardığı bir kripto para ünitesine gelen ilgiyi, yeni bir kripto para çıkarmak için kullanmak istiyor.

Daha evvel BEN isimli bir projeyi ortaya çıkaran kullanıcı, artık PSYOS isimli bir projeyi oluşturuyor. Lakin bu kullanıcı, projeye katılmak isteyenlerden paraları kendi şahsî cüzdanına göndermesini istiyor. Kolay çıkar dileğine kapılan yatırımcılar, şimdiden ben.eth’ye 4 milyon dolardan fazla göndermiş durumda.

WuBlockchain de bu durumu haberleştirenler ortasında yer alıyor. WuBlockchain, bu usul kripto paraların spekülasyona açık olduğunu ve yatırımcıların dikkatli olması gerektiğini belirtti.

Ayrıca birçok yatırımcı, ben.eth’nin yaptığının bir ponzi şeması olduğunu ve yakında kripto yatırımcılarını dolandıracağını söyledi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap