Justin Sun’ın cüzdanı Huobi’ye para akıtıyor!

Justin Sun’ın cüzdanı Huobi’ye para akıtıyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Justin Sun’ın cüzdanı Huobi’ye para akıtıyor!

Tron kurucusu Justin Sun’a ilişkin olduğu düşünülen bir cüzdan Huobi’ye 200 milyon USDT transfer etti.

Huobi üzerindeki haber akışları devam ederken, rezerv konusu gündemdeki yerini müdafaaya devam ediyor. Geçtiğimiz gün Adam Cochran, Huobi’nin müşteri varlıklarını karşılayamadığını ve iflasın eşiğinde olduğunu aktarmıştı. Huobi’nin 600 milyon USDT’lik zorunluluğa karşın 100 milyondan az bir rezervi olması dikkat çekti.

Tüm bu süreçlerin akabinde Justin Sun‘dan bir atak geldi. WuBlockchain’e nazaran Sun, Huobi’ye 200 milyon USDT transfer ederek rezervleri güçlendirmeye çalıştı.

Justin Sun, Huobi rezervlerini müdafaaya çalışıyor!

Huobi’nin üzerineki tezlerin ortasında, Justin Sun’a ilişkin olduğu düşünülen bir kripto cüzdanından transfer süreci gerçekleşti. Bu cüzdan, Huobi’ye 200 milyon USDT aktardı.

WuBlockchain’in yaptığı bir habere nazaran, Sun’ın cüzdanı, JustLend’den 200 milyon USDT çekti ve boraya transfer etti. Böylece borsanın USDT rezervi 285 milyon düzeyine yükseldi. Lakin Adam Cochran’ın paylaşımlarına bakılırsa, Huobi’nin müşteri varlıkları konusunda hala daha açığı bulunuyor.

İddiaların sertleşmesi ve soruşturma konusu, Huobi üzerindeki geri çekilmeyi de artırıyor. Birçok kripto kullanıcısı, varlıklarını Huobi’den çekmeye devam ediyor. Fakat Justin Sun, borsada rastgele bir sorun olmadığını ve vizyonları doğrultusunda ilerlemeye devam ettiklerini açıkladı. Ayrıyeten Sun, tüm bu durumların FUD olduğunu belirtti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap