Justin Sun, Huobi’nin kârındaki düşüş hakkında yorum yaptı

Justin Sun, Huobi’nin kârındaki düşüş hakkında yorum yaptı

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Justin Sun, Huobi’nin kârındaki düşüş hakkında yorum yaptı

Justin Sun, Huobi’nin son dört çeyrekte ziyan ettiğini ve bir sonraki çeyrekte başa baş çıkacağını açıkladı.

Kripto para borsası Huobi’nin danışmaın olan Justin Sun, şirketteki mali duruma dair değerlendirmelerde bulundu. Sun, değerlendirmelerinde şirketin son 4 çeyrektir ziyan ettiğini söyledi.

Justin Sun: Huobi son 4 çeyrektir ziyanda lakin bir sonraki çeyrekte baş başa çıkmayı bekliyoruz

Justin Sun, kripto borsası Huobi’nin son dört çeyrekte kâr açıklamadığını ve 3. çeyrekte başabaş noktasına ulaşmayı beklediğini açıkladı. Danışmanı ve Tron’un kurucusu olan Sun, Huobi’nin pazarlama, reklamlar ve maaş bordrosu için fazla harcama yaptığını belirterek, bu harcamaların artık kısıldığını ve 4. çeyrekte kara dönüş yapmayı hedeflediklerini tabir etti.

Sun, Twitter üzerinden yaptığı bir açıklamada, Huobi‘nin finansal performansının kıymetli ölçüde güzelleştiğini ve iddialara dayalı olarak 3. çeyrekte başabaş noktasına ulaşacağını ve 4. çeyrekte hafif bir kar açıklayacağını söyledi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Justin Sun, Huobi’nin kârındaki düşüş hakkında yorum yaptı 1

Öte yandan, Tron ve Huobi kümesinin genel olarak düzgün bir performans sergilediği belirtiliyor. Sun, küme olarak 193 milyon dolar gelir ve 108 milyon dolar harcama ile 85 milyon dolarlık bir kar açıkladı. Sun, 2. çeyrekteki karlarının bir evvelki çeyreğe nazaran yüzde 183 daha yüksek olduğunu belirtti ve 3. çeyrek gelirinin 200 milyon dolar, harcamanın 100 milyon dolar ve üç aylık karın 100 milyon dolar olacağı biçiminde ihtiyatlı bir iddiada bulundu.

Bir müddet evvel Huobi’nin pay satışı konusunda haberler ortaya çıkmış ve Sun’un da şirketin gerçek alıcısı olduğu tezleri lisana getirilmişti. Fakat, Sun bu tezleri yalanlayarak yalnızca bir danışman olduğunu belirtmişti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap