Justin Sun, Curve DAO (CRV) alımı yaptı!

Justin Sun, Curve DAO (CRV) alımı yaptı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Justin Sun, Curve DAO (CRV) alımı yaptı!

Tron (TRX) blockchain kurucusu Justin Sun, yaklaşık olarak 5 milyon dolar pahasında Curve DAO (CRV) aldığını duyurdu.

Geçtiğimiz günlerde bilinmeyen bir CRV balinası, swap havuzundan 7 milyon dolarlık satış gerçekleştirmişti. Alıcıların fiyatı karşılayamaması, CRV’deki büyük düşüşü beraberinde getirdi. Swap havuzunda 0,60 dolardan süreç gören CRV, 0,10 dolara iğne attı. Büyük borsalarda ise yüzde 22’e yakın düşüşler yaşandı. Olaylar ile ilgili son gelişme ise Tron cephesinden geldi. Tron kurucusu Justin Sun, 0,40 dolar ortalama ile 5 milyon dolarlık CRV aldığını açıkladı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Justin Sun, Curve DAO (CRV) alımı yaptı! 1

“Curve’a yardım edeceğim için heyecanlıyım”

0,40 dolar ortalama ile toplamda 5 milyon dolar pahasında CRV alımı yaptığını açıklayan Justin Sun, paylaştığı bir toplumsal medya gönderisinde “Curve’a yardım edeceğim için heyecanlıyım. Kararlı ortaklar olarak, gereksinim duyulduğunda dayanak sağlaycağız.” dedi.

Curve Finance ismine destekleyici bir nitelikte adım atan Tron kurucusu, Curve yatırımcılarının avantajlarını artırma tarafında likidite çalışmaları yapılacağını belirtti. Ayrıyeten topluluğu güçlendirmeyi ve merkeziyetsiz finans konusunda başarıyı hedeflediğini belirten Sun, bu alanlardaki faaliyetlere katkıda bulunacağını açıkladı. CRV’ye hem temel hem teknik tahlil manasında adeta ilaç olan Sun’ın bundan sonraki atakları merakla bekleniyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap