İşte Bitcoin Kestirimleri Çıkan Efsanenin Son Kripto Tahminleri!

İşte Bitcoin Kestirimleri Çıkan Efsanenin Son Kripto Tahminleri!

Paylaş
BTC Piyasası: İşte Bitcoin Kestirimleri Çıkan Efsanenin Son Kripto Tahminleri!

Ünlü kripto para traderı Peter Brandt, kripto para piyasasındaki iki kıymetli eğilime ait görüşlerini paylaştı. Birincisi Kaspa’nın (KAS) dikkat cazip fiyat hareketi ve ikincisi Bitcoin (BTC)’in mevcut fiyat dinamikleri. Grafik tahlilindeki uzmanlığıyla tanınan Brandt, bu gelişmelere ait pahalı perspektifler sunmakta. Böylelikle gelecekteki potansiyel yönelimlere ışık tuttu. İşte detaylar…

KAS için güçlü boğa trendi var

Peter Brandt, Twitter’daki son etkileşiminde, altcoin yorumu yaptı. Bir layer-1 tahlili olan Kaspa’nın lokal parası KAS’a ait olumlu bakış açısını lisana getirdi. Güçlü yükseliş eğilimini kabul eden Brandt, KAS’ın etkileyici performansını vurguladı. Böylecekripto varlığın bir yıldan kısa bir müddet içinde yirmi kat arttığına dikkat çekti. KAS’ın bir proof-of-work (POW) kripto para ünitesi olarak faaliyet göstermesi Brandt tarafından olumlu bir faktör olarak gösterilmekte.

KAS/USDT günlük grafiğine dikkat çeken Brandt, coin’in üst taraflı gidişatına ait görüşlerini paylaştı. Yazım sırasında, KAS son 24 saat içinde yüzde 6,43’lük bir artış kaydederek 0,041 dolara ulaşmıştı. Bu karlar, kripto para ünitelerindeki hakim kayıplar göz önüne alındığında bilhassa dikkat cazibeli oldu. CoinGlass dataları, son 24 saat içinde 153 milyon dolar meblağında kripto tasfiyesi bildirdi. Bu kuvvetli piyasa ortamına karşın KAS, piyasa bedelini yaklaşık 834 milyon dolar olarak konumlandırdı. Böylelikle üst taraflı bir yörüngeyi müdafaayı başardı.

Yıl içinde yüzde 680’lik yükseliş

Kaspa‘nın yıl içindeki seyahati, yüzde 686,04’lük şaşırtan bir değişimle dikkat cazibeli olmaktan diğer bir şey değildi. CoinGecko bilgilerine nazaran, bir yıl boyunca KAS şaşırtan bir halde yüzde 1.760 oranında yükseldi. Altcoinin fiyat rallisi Mayıs ayı sonlarında başladı. 0,013 dolar düzeyinde dayanak bulduktan sonra Haziran başından bu yana değerli bir ivme kazandı. Bu ralli, 6 Ağustos’ta tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 0,051 dolarla doruğa ulaştı. Akabinde ölçülü bir düşüş yaşandı.

BTC Piyasası: İşte Bitcoin Kestirimleri Çıkan Efsanenin Son Kripto Tahminleri! 1

GHOSTDAG protokolü üzerine inşa edilen Kaspa, bir PoW mutabakat motoru olarak potansiyelini ortaya koymuştur. Mahallî tokenı KAS, on-chain süreçler ve ödül dağıtımı için temel bir öge olarak hizmet vermektedir. Bilhassa, Btcpiyasasi.com olarak da bildirdiğimiz üzere proje Haziran ayında test ağında saniyede 10 bloğa (BPS) ulaşarak gibisi görülmemiş bir kilometre taşına ulaştı.

Bitcoin için değerli trend çizgisi dikkat çekti

Dikkatini Bitcoin’e çeviren Brandt, kripto para ünitesinin 2023’teki taban düzeyinden kaynaklanan değerli bir trend çizgisinin altını çizdi. Brandt, 28.574 dolarlık takviye düzeyinin değerini vurgulayarak, bu düzeyin altına inilmesinin Bitcoin için düşüş eğilimine ya da potansiyel bir ayı tuzağına işaret edebileceğini belirtti. CoinGecko’nun son bilgilerine nazaran Bitcoin şu anda bu kritik düzeyin çabucak üzerinde, 29.116 dolardan süreç görüyor.

Bitcoin’in son devirdeki piyasa davranışı, volatilitenin tarihi düşük düzeylere ulaşmasıyla birlikte alışılmadık bir sakinlikle karakterize oldu. Kripto para ünitesi 29.000 ila 30.000 dolar ortasındaki dar bir aralıkta kaldı. Böylelikle bu durumun sürdürülebilirliği hakkında tartışmalara yol açtı. Önde gelen bir kripto piyasası istihbarat firması olan Glassnode, mevcut piyasa şartları hakkında yorum yaptı. Piyasanın bir müddet daha devam edebilecek “çok sıkıcı” tabiatına işaret etti.

Bitcoin için düşük volatilite sürüyor

Uzun süren düşük volatilite periyodu, piyasa iştirakçileri ortasında çeşitli yorumlara yol açtı. Kimileri bunu süreksiz bir evre olarak kıymetlendirmekte. Başka yandan, öbürleri bunun Bitcoin’in volatilitesinden daha kalıcı bir değişime işaret edebileceğini düşünüyor. Dikkat cazip bir biçimde, en büyük iki kripto para ünitesi olan Bitcoin ve Ethereum, petrol ve altın üzere klasik varlıklara kıyasla daha düşük volatilite sergiliyor. Bilgi tahlil firması Kaiko, Bitcoin ve Ethereum’un 90 günlük volatilitesinin sırasıyla %35 ve %37 olduğunu, petrolün volatilitesinin ise %41 olduğunu ortaya koydu.

BTC Piyasası: İşte Bitcoin Kestirimleri Çıkan Efsanenin Son Kripto Tahminleri! 2

Kripto para topluluğu bu dingin dalgalanma evresini gözlemlerken, önümüzdeki günlerde her iki tarafta de belirleyici bir hareketin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği sorusu ortada duruyor. Sonuç olarak, tecrübeli trader Peter Brandt’ın görüşleri hem KAS’ın yükseliş momentumu hem de Bitcoin’in mevcut fiyat dinamikleri hakkında pahalı perspektifler sunuyor. Kapsamlı tecrübesi ve uzmanlığıyla Brandt’ın tahlili, kripto paraların karmaşık ortamında gezinen traderlar, yatırımcılar ve meraklılar için pahalı bilgiler sunmakta.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap