İşte “Binbir Surat Bitcoin Safiye”nin Yakalandığı Anın Görüntüleri

İşte “Binbir Surat Bitcoin Safiye”nin Yakalandığı Anın Görüntüleri

Paylaş
İşte “Binbir Surat Bitcoin Safiye”nin Yakalandığı Anın Görüntüleri

Kriptokoin.com – Türkiye’nin dört bir yanından yüzlerce kişiyi Bitcoin aracılığıyla yüksek kâr vaat ederek dolandıran “Binbir Surat Bitcoin Safiye” lakaplı Safiye Gökçen Bulut’un yakalandığı anın görüntüleri ortaya çıktı.

“Binbir Surat Bitcoin Safiye”nin yakalanma anına yönelik görüntüler ortaya çıktı

Türkiye’de yüzlerce kişiyi lider kripto para Bitcoin’i kullanarak dolandıran Safiye Gökçen Bulut, daha önce bildiğimiz üzere Bursa’da yakalandı. Şimdi ise Türkiye’nin “Bitcoin Safiye” olarak tanıdığı Safiye Gökçen Bulut’un Bursa Narkotik polisi tarafından otoyol gişelerinde yakalandığı anın güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı. Safiye, Aydın polisi ile birlikte yapılan bir operasyon sonucunda Bursa – İzmir – İstanbul otobanı üzerinde batı gişelerinden lüks spor otomobil ile geçiş yaptığı sırada gözaltına alındı.

Türk polisi tarafından Türkiye’nin her yerinde uzun süredir aranan Safiye Gökçen Bulut, Bursa Narkotik Şube Müdürlüğüne getirildi. Bitcoin Safiye’nin yakalanma anı gişe kameralarına saniye saniye yansıdı. Kameralara yansıyan görüntülerde, Safiye Gökçe Bulut ve beraberindekilerin lüks otomobille Bursa-İzmir Otoyolu Batı Gişeleri’ne giriş yaptığı sırada, polis ekiplerinin lüks otomobile yaklaşarak otomobilde etkisiz hale getirdiği yer aldı.

Türkiye’de yüzlerce insanı Bitcoin aracılığıyla dolandırdı

Otomobilde bir süre arama yapan polislerin, Safiye Gökçe Bulut’u Bursa Emniyet Müdürlüğü’ne götürmek üzere yola çıktığı anlar da kamere görüntülerde yer aldı. Polisler, Bitcoin Safiye’nin son cüzdan bakiyesinin 5.143 BTC olduğunu saptadı. Savcılık ise şüphelinin hesabında son bir haftada 3000 BTC’nin yok olmasını nedeniyle soruşturmayı derinleştirdi. Bitcoin Safiye vurgunu ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için “Akıllara Durgunluk Veren Yüzmilyonlarca TL’lik “Bitcoin Safiye” Vurgunu!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap