İşte 15 Başarılı Analistten “Düşüş Sonrası” Bitcoin Fiyat Tahminleri

İşte 15 Başarılı Analistten “Düşüş Sonrası” Bitcoin Fiyat Tahminleri

Paylaş
İşte 15 Başarılı Analistten “Düşüş Sonrası” Bitcoin Fiyat Tahminleri

Kriptokoin.com – Önde gelen kripto para birimi Bitcoin, kısa süre önce 7.000 dolarlık kritik desteğin altına kaydı ve altı ayın en düşük seviyesini gördü. Bitcoin’in bir sonraki adımı ise şimdilik merak konusu. Ünlü analist ve uzmanlar kripto paranın yönünü belirlemek için teknik veriler ve göstergelere odaklanmış durumda. İşte 15 başarılı analistten çarpıcı Bitcoin fiyat tahminleri…

İşte 15 başarılı analistten vurucu Bitcoin fiyat tahminleri

Josh Rager: Bitcoin’in muhtemel fiyat hedefi 6.300 dolar seviyelerinde

Popüler analist Josh Rager’a göre Bitcoin’in muhtemel fiyat hedefi 6.300 dolar seviyelerinde:

Bu hafta %18 düşüş ve şu anda 6.800 ABD doları ile takılmaya çalışıyor. Kripto para hala pozitif. Tek soru bir sonraki düşüşten önce ya da sonra 7.000 dolarlara sıçrama yapıp yapmayacağı.

Kaynak: Josh Rager/Twitter

Scott Melker: Bitcoin fiyatı dibe yakın

Ünlü kripto para analisti Scott Melker’a göre BTC fiyatı dibe yakın:

12 saatlik zaman diliminde aşırı satım durumundaki RSI’yle birlikte potansiyel boğa uyuşmazlığı söz konusu. Bitcoin’de dip muhtemelen yakın görünüyor. Elbette ki günlük grafiğe de bakmak gerekiyor. Henüz onaylanmadı.

Kaynak: Scott Melker/Twitter

Tone Vays: Bitcoin 4.500 dolara düşecek

Başarılı kripto para ve eski JPMorgan analisti Tone Vays, kısa süre önce yaptığı açıklamada Bitcoin’in 4.500 dolara düşeceği yönünde Ran Neuner ile girdiği bahsi hatırlattı:

Altı ay önce Consensus 2019’da Ran Neuner ile Bitcoin’in 4.500 dolara düşüp düşmeyeceği üzerine bahse girdik. Bitcoin’in fiyatı bugünle yaklaşık olarak aynıydı ama eğilim yukarı yönlüydü, şimdi ise eğilim aşağı yönlü ve fiyat düşüyor. Bugün o zamanki kadar kendimden eminim, bahsin gerçekleşmesine altı ay kaldı!

Cole Garner: Bitcoin için dip seviyesi 6.400 dolar!

Popüler analist Cole Garner’a göre 6.400 dolar yüksek olasılıkla Bitcoin için dip seviyesidir. Cole Garner bu seviyenin altında bir haftalık kapanış beklemediğini de açıklamalarına ekliyor:

BTC’nin en yüksek olasılık tabanı 6.400 dolar civarında bir alanda oluşuyor. Bunun altında haftalık bir kapanış görmeyi beklemiyorum.

Kaynak: Cole Garner/Twitter

Mr. Anderson: Dip yakalamanın ilk kuralı: Dibi yakalamaya çalışmayın!

Tanınan kripto para analisti Mr. Anderson Bitcoin’de dip fiyatını yakalamaya çalışanları uyarıyor:

Dip yakalamanın ilk kuralı: Dibi yakalamaya çalışmayın! 2. Kural (Kendinize yardım edemezseniz): Daha yüksek bir seviyenin gelmesini bekleyin! 3. kural: Hareketli ortalama stabilitesini bekleyin, tercihen daha yüksek bir TF’de.

Crypto Dog: Bitcoin’i longlamanın zamanı geldi

Başarılı kripto para analisti Crypto Dog, son BTC düşüşünü değerlendirdi:

BTC, %15 oranında daha düştü. Geçen hafta seyahat ederken pek işlem yapmamıştım ama sanırım tekrar uzun pozisyon almaya başlamanın zamanı geldi. 6.200 dolara varan kalın destek, sanırım kısa bir süre sonra yakışıklı bir sıkışma göreceğiz.

Kaynak: Crypto Dog/Twitter

Crypto Rand:  Mid 2017’i tekrar tekrar hissettiriyor

Kripto para analisti Crypto Rand’a göre, Mid 2017 yılını tekrar tekrar hissettiriyor:

Mid 2017’i tekrar tekrar hissettiriyor: Herkes Bitcoin’in düşmesinden dolayı panikliyor. Çin piyasada ve bir şeyleri yasaklıyor. Medya Bitcoin’in ölümünü çağırıyor. Ama hepimiz yılın nasıl bittiğini biliyoruz.

Anthony Pompliano: Bitcoin kan pazarından sonra 100 bin doları görecek

Bitcoin boğası Anthony Pompliano’ya göre BTC fiyatının üzerindeki kara bulutlar “sokaklarda gerçek kan” bulunana kadar artan bir şekilde yoğunlaşacak. Pompliano, Bitcoin’in son derece değişken yeni yükseliş döngüleri ve düşük cezalandırma döngüleri yoluyla zayıf elleri teslim olmaya zorlama geçmişine işaret ediyor. Kripto yatırım şirketi Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı olan Pompliano, BTC’nin 2021’in sonuna kadar 100.000 dolara varacağına inandığını söyledi. Ancak ünlü uzman Bitcoin fiyatının öngörülemezliği ve kripto varlıklarının alım satımıyla ilgili aşırı risklerin altını çiziyor.

John Bollinger: Kripto para piyasası için bir “hindi haftası” olabilir

Ünlü trader ve Bollinger Bantları göstergesinin kurucusu John Bollinger’e göre kripto para piyasası için bir “hindi haftası” olabilir. Ticaret efsanesi ayrıca, kripto pazarı için kurulumun “iyi göründüğünü” işaret ediyor.

Plan B: Bitcoin 2019’u 10 bin doların üzerinde bitirebilir

Kripto analisti Plan B, Bitcoin’in 2019’u 10.000 doların üzerinde bitirmesinin oldukça mümkün olduğunu düşünüyor.

Hodlonaut: Dört basamaklı Bitcoin fiyatı hala “süper ucuz”

“Hodlonaut” isimli bir analist ise dört basamaklı BTC fiyatının hala “süper ucuz” olduğuna inanıyor.

Dan Hedl: Bitcoin hala iyi durumda! Sabırlı olanlar ödüllendirilecek

Bu arada, Kraken’ın yetkilisi Dan Hedl, Bitcoin’in şu anki fiyat hareketini 2015 yılında gerçekleşen katliamla karşılaştırarak BTC’nin hala iyi durumda olduğunu ve sabırlı olanların piyasada ödüllendirileceğini vurguladı.

Nebraskan Gooner: Bitcoin 6 bin dolara düşerse daha fazla BTC alacağım

Son zamanlardaki tweet’lerinde, kripto para analisti “Nebraskan Gooner”, Bitcoin 6 bin dolara düştüğünde (hatta daha düşük)  daha fazla kripto para satın almayı planladığını söylüyor.

IamCryptoWolf: Aşırı satım piyasasındaki yükseliş farkları nedeniyle BTC fiyatları yükselişe geçti

Popüler bir analist, aşırı satım piyasasındaki yükseliş farkları nedeniyle BTC fiyatlarının yükselişe geçtiğini ancak ayıların Bitcoin’i 5.500 dolara düşürmeye çalıştığını vurguluyor. Bir kripto para analisti olan IamCryptoWolf, Bitcoin’in aşırı satım koşullarındaki boğa ayrışması nedeniyle şu anda zıpladığını düşünüyor. Analist boğaların ulaşması için bir sonraki hedefin 7.490 dolarlık direnç seviyesine işaret ettiğini belirtti.

Gabor Gurbacs: Piyasa her iki yönde de U dönüşü yapabilir!

VanEck’teki dijital varlıkların müdürü Gabor Gurbacs, teklif genişlemesini artırdığı için topluluğa Bitcoin likiditesinin hızla gideceği konusunda uyarıda bulunuyor. Analist “Piyasa her iki yönde de U dönüşü yapabilir” diye uyarıyor. Bitcoin fiyat tahminleri ile ilgili güncel haberler için “Bitcoin’in Her Adımını Bilen Brandt’tan “Son Dakika” BTC Tahmini” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap