İstanbul’daki Dev Kripto Para Etkinliğine Sayılı Gün Kaldı

İstanbul’daki Dev Kripto Para Etkinliğine Sayılı Gün Kaldı

Paylaş
İstanbul’daki Dev Kripto Para Etkinliğine Sayılı Gün Kaldı

20-21 Şubat tarihlerinde düzenlenecek olan dev kripto para ve Blockchain konferansının ikincisine sayılı günler kaldı. MENA ve Avrasya bölgelerinin en kapsamlı Blockchain etkinliği olan Blockchain Economy 2020, tüm teknoloji severlerin ilgisini çekiyor.

60 farklı ülkeden ismin katılacağı bu konferansta sektörün en ünlü isimleri sahneye çıkacak, kripto para ve Blockchain ile ilgili bilgiler paylaşacak. Bunun yanı sıra yüzlerce girişimcinin, yatırımcının, kripto para meraklısının ve uzmanının bir araya geleceği etkinlik yerli kripto para topluluğu için büyük önem taşıyor.

Etkinlikte Neler Olacak?

İkincisi düzenlenecek olan bu konferansta bu sefer ikili vatandaşlık, yatırım yoluyla vatandaşlık ve global vatandaşlık konularına ağırlık verilecek. Tüm kripto para ve Blockchain meraklıları bu konferansta sınırlar ötesi kurum ve şirketler hakkında bilgi alabilecek, merkeziyetsizlik ile ilgili yeni bilgiler edinebilecekler.

Etkinliğin katılımcıları buna ek olarak Bitcoin Bus ile İstanbul’un turistik noktalarını gezebilecek, bu sırada diğer kripto para meraklılarıyla vakit geçirebilecekler. Ayrıca etkinlik bünyesindeki BEcomp yarışmasına başvuran start-uplar değerlendirilecek ve bunlardan en iyi üç tanesine karar verilecek.

Konferansın ana konuşmacıları arasında John McAfee, Tom Lee, Blockchain.com kurucusu Nicolas Cary, CoinPayments.net kurucusu Alex Alexandrov, AVA Labs CEO’su Emin Gün Sirer gibi isimlerin bulunduğunu düşünürsek bu etkinliğin epey ilgi çekici olabileceğini şimdiden söyleyebiliyoruz. Istanbul WOW Convention Center’da düzenlenecek olan bu etkinliğin bilet satışları https://www.blockchaineconomy.istanbul adresinde devam ediyor.

Konferansa katılmak isteyen kripto para meraklıları Normal Bilet alarak konferans kapsamındaki her türlü etkinliğe katılabilecekler. Katılımcılar bundan farklı olarak Fuar Bileti’ni alarak yalnızca fuar alanındaki şirketlerle görüşmeyi de tercih edebilirler. Katılımcılar Kapanış Partisi, Networking Yemeği, Bitcoin Bus gibi yan etkinlikler için ayrı bilet alabiliyorlar..

Konferans tarihi:  20-21 Şubat 2020

Adres: WOW Convention Center, İstanbul / Turkey

Website: https://www.blockchaineconomy.istanbul/

Sorumluluk reddi:
Bu metin sponsorlu bir makaledir.
Sponsorlu makale yayınlamak için iletişime geçin! /Contact us!

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Yorum Yap