İstanbul Blockchain Week’te Altcointurk rüzgarı

İstanbul Blockchain Week’te Altcointurk rüzgarı

Paylaş
BTC Piyasası: İstanbul Blockchain Week’te Altcointurk rüzgarı

Altcointurk Web3 ekosisteminde topluluğun gücünü de ardına alarak olağanüstü işler yapmaya devam ediyor. Ağustos ayı boyunca gerçekleşen etkinliklerde birbirinden bedelli isimler Altcointurk ile birlikteydi.

İstanbul Blockchain Week

Ağustos ayının en kıymetli olayı elbet ki İstanbul Blockchain Week’ti. 22-23 Ağustos tarihlerinde düzenlenen aktiflikte Stratejik Partner olarak yer alan Altcointurk, sahip olduğu stant ile topluluğun buluşma noktası olan küçük bir Altcointurk Base oluşturdu.

Etkinlik müddetinde en çok ziyaret edilen stantlar ortasında yer alan Altcointurk Influencerlar’dan akademisyenlere, topluluk üyelerinden konuşmacılara kadar bir çok bedelli ismi ağırladı. Altcointurk CEO’su Volkan Korkmaz da aktiflikte iki gün, iki farklı konuşma yaptı. Birinci gün “İlk Web3 Topluluğu: Bitcoin” ve ikinci gün CryptoKemal ile birlikte “Online ve Offline Topluluklar” başlıklı konuşmalar topluluğun bu ekosistem için ne kadar gerekli olduğunun delili niteliğindeydi.

BTC Piyasası: İstanbul Blockchain Week’te Altcointurk rüzgarı 1

ATOMIstanbul 2 Altcointurk Base’de!

CosmoverseHQ’nun katkılarıyla düzenlenen aktifliğe Altcointurk Base mesken sahipliği yaptı. Aktiflikte Cosmoverse Türkiye Community Manager Onur Doğu Ak ve Altcointurk takımından Murat Akca’nın konuşmalarıyla dinleyiciler Cosmos ekosistemi hakkında yararlı bilgiler edindi. Ayrıyeten Cosmoverse 2023 aktifliği de 2-4 Ekim tarihleri ortasında İstanbul’da gerçekleşecek. Ayrıntılı bilgi almak için Cosmoverse websitesini takip edebilirsiniz.

BTC Piyasası: İstanbul Blockchain Week’te Altcointurk rüzgarı 2

Dünya’da Bir İlk! World Fan Token Day

Dünyada bir birinci olan #WorldFanTokenDay aktifliği Fan Token ekosisteminde yer alan bir çok kullanıcı ve marka ile birlikte Altcointurk Base’de gerçekleştirildi. Binance Türkiye, Bitci, Socios, CoinEx üzere Fan Token ekosisteminin kıymetli aktörleri de bu özel güne takviye verdiler.

BTC Piyasası: İstanbul Blockchain Week’te Altcointurk rüzgarı 3

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap