İstanbul Blockchain Haftası’nda Bored Ape Şenliği!

İstanbul Blockchain Haftası’nda Bored Ape Şenliği!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: İstanbul Blockchain Haftası’nda Bored Ape Şenliği!

Portekiz’deki BlockDown 2023’ün muvaffakiyetinin akabinde Never Bored Ape Party, HAQQ takviyeli İstanbul Blockchain Haftası’na katılmak üzere özel bir BlockDown x IBW Resmi Afterparty için İstanbul’a yanlışsız yola çıkıyor.

Portekiz’deki BlockDown 2023’ün muvaffakiyetinin akabinde Never Bored Ape Party, HAQQ dayanaklı İstanbul Blockchain Haftası’na katılmak üzere özel bir BlockDown x IBW Resmi Afterparty için İstanbul’a hakikat yola çıkıyor. IRL tecrübelerini NFT’ler ve metaverse ile birleştiren phygital tecrübe, canlı Web3 kültürünü kutlayacak.

İSTANBUL, TÜRKİYE – 17 Ağustos 2023 – BlockDown Şenlik, bu Ağustos ayında İstanbul Blockchain Haftası’nın en değerli etkinliklerinden biri olarak özel Never Bored Ape Party’yi getiriyor. 23 Ağustos 2023’te güneş İstanbul’un üzerinden batarken, Web3 topluluğunun canlı gücü, çok beklenen BlockDown x IBW Resmi Afterparty için Vandal Galataport’ta canlanacak. Dünyanın önde gelen NFT TikToker’ı DJ Ape ve ünlü Slovak Pioneer DJ sanatkarı Switch2Smile, Web3 topluluğunun ethosuyla rezonansa giren bir ses görünümü küratörlüğünde görsel-işitsel bir şov sunmayı vadediyor.

“Biz yalnızca etkinliklere mesken sahipliği yapmıyoruz. Öyküler yaratıyoruz. Kutlama, yenilik ve ilişki hikayeleri…” diyen İstanbul Blockchain Haftası ve BlockDown Festivali Kurucusu Erhan Korhaliller, “İstanbul’un kalbindeki Never Bored Ape Party, Web3’ü somut ve ilgi cazibeli hale getirmede çok kıymetli bir kısım olacak” diyerek beklentisini lisana getirdi.

Never Bored Ape Party, metaverse ögelerini IRL dünyasına getirmek için yapay zekadan yararlanacak olan DJ Ape’nin heyecan verici bir performansına sahne olacak. Bu Resmi Afterparty, Web3 topluluğunun özü olacak. Böylece, müzik, sanat, kültür ve teknolojinin dinamik bir birleşimi, sanal ve fizikî dünyalar ortasındaki hudutları bulanıklaştıracak. Konuklar, kendilerini sanal dünyada kaybederken özel BAYC eserlerini de ellerine alacaklar.

IBW için BlockDown ile sahne almak müzik yapmanın ötesine geçiyor. Bu beşerler, atmosfer ve Web3’e olan ortak bağlılığımızla ilgili. Bu aktiflik yalnızca bir parti değil. Web3 evrenindeki kolektif maceramızın bir ispatı.DJ Ape, “Never Bored Ape Party tek seferlik bir aktiflik değil. Bir dizi tecrübe ve web3 aktiflikleri dünyasını dolaşan bir BAYC dijital göçebeler ailesi yaratıyoruz.

Web3 Yaratıcı Pazarlama ve Bağlantı Ajansı EAK Digital tarafından düzenlenen BlockDown Şenlik ve Never Bored Ape Party aktiflikleri Web3 kültürünün eşsiz bir füzyonunu vadediyor. Tüm bilet sahiplerine açık olan Resmi Afterparty’de DJ Ape ve Switch2Smile‘ın notalarıyla eğlenebilecekler. İstanbul Blockchain Haftası 22-23 Ağustos tarihleri ortasında İstanbul Hilton Bomonti Otel’de gerçekleşecek. Dünyanın dört bir yanından ileri görüşlü başkanları bir ortaya getiren merkeziyetsiz kültür ve ticaretin bir kutlamasıdır.

Never Bored Ape Party’e dair

Never Bored Ape Party, Bored Ape ve Mutant Ape NFT sahipleri tarafından global topluluk için düzenlenen bu yılki Dubai Milletlerarası Boat Show’un resmi bir uydu aktifliği olarak Dubai’de prömiyerini yaptı (Yasal İhtar: Bu resmi olarak Yuga Labs ile temaslı değildir). BAYC ve MAYC topluluğu, her biri farklı kişilik ve özelliklere sahip 10.000 eşsiz elle çizilmiş Maymun ve 20 bin Mutant Maymundan oluşan bir koleksiyon etrafında dönmektedir.
Bored Ape NFT’ler dünya çapında en çok aranan dijital varlıklardan kimileri haline geldi ve fiyatları milyonlara ulaştı.İlginizi çekebilir: BlackFort Exchange Network (BXN), Blockchain teşebbüslerini genişletiyor

Bu bahiste daha fazla bilgi edinmek için neverboredape.party adresini ziyaret edin

BlockDown Hakkında

BlockDown, müzik, moda, spor, medya, oyun ve cümbüş dahil olmak üzere Web3 ve kültürün yakınsamasını kutlayan önde gelen Web3 etkinliğidir. BlockDown, eşi gibisi olmayan nefes kesici bir ortamda kesim başkanlarıyla ağ kurmak için bir atmosfer sunar.

BlockDown Şenliği, 2020 baharında memleketler arası Covid-19 krizine karşılık olarak ortaya çıktı ve dünyanın dört bir yanından blockchain ve kripto topluluklarını bir ortaya getirdi. Sekizincisi düzenlenen BlockDown Şenliği: Portekiz, Portekiz’in nefes kesici Algarve Sahili’nde gerçekleştirildi. Geçmiş konuk konuşmacılar ortasında Changpeng Zhao, Charles Hoskinson, Akon, Edward Snowden ve Miami Belediye Lideri Francis Suarez yer almaktadır.

Daha fazla bilgi için blockdownconf.com adresini ziyaret edin.

İstanbul Blockchain Haftası (IBW) Hakkında

İstanbul Blockchain Haftası, dünyanın dört bir yanından blockchain meraklılarını, kesim uzmanlarını ve niyet önderlerini bir ortaya getiren yıllık bir etkinliktir. Yoshihisa Hashimoto, Changpeng Zhao, Ziya Altunyaldız ve Şant Manukyan üzere 120’den fazla milletlerarası ve Türk konuşmacının yer aldığı ve 4.000’den fazla iştirakçinin etkileyici bir iştirakine şahit olan Kasım 2022’deki harikulâde muvaffakiyetinin akabinde IBW, 22-23 Ağustos tarihleri ortasında Türkiye’nin önde gelen kripto merkezine geri dönecek. Ağ oluşturma, bilgi paylaşımı ve blok zinciri teknolojisindeki en son gelişmelerin keşfedilmesi için dinamik bir platform olan İstanbul Blockchain Haftası, işbirliği ve yeniliğe elverişli bir ortam yaratıyor. Aktiflik, iştirakçilere Web3’ün çeşitli taraflarını inceleyen açılış konuşmaları, panel tartışmaları, atölye çalışmaları ve stantlar içeren çeşitli bir program sunuyor. İstanbul Blockchain Haftası, bireylerin kendilerini blockchain dünyasına kaptırmaları ve geleceği etkin olarak şekillendiren benzeri düşünen vizyonerlerle ilişki kurmaları için eşsiz bir fırsat sunuyor.

Daha fazla bilgi edinmek ve IBW biletlerini almak için istanbulblockchainweek.com adresini ziyaret edin.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap