İsabetli Analist, Çöken Bu Altcoin’de İkinci Ralliyi Bekliyor! Güç Gösteriyor

İsabetli Analist, Çöken Bu Altcoin’de İkinci Ralliyi Bekliyor! Güç Gösteriyor

Paylaş
BTC Piyasası: İsabetli Analist, Çöken Bu Altcoin’de İkinci Ralliyi Bekliyor! Güç Gösteriyor

Kripto dünyasında hareketlilik sürerken, tanınan analist Altcoin Sherpa, meme token piyasasındaki fırsatları gözlüyor. Sherpa, kıymetli bir Dogecoin (DOGE) rakibinde ikinci ralliyi bekliyor.

Altcoin Sherpa, bu meme token’de sıradaki fırsatları gözlüyor

İsabetli varsayımlarıyla ünlü Altcoin Sherpa, son vakitlerde popülerliği artan ve Dogecoin’in bir rakibi olarak gösterilen bir altcoin hakkında dikkat cazip tezlerde yer veriyor. Analist, piyasaların son sıçramasından sonra çöküş yaşayan bu meme token’de ikinci bir ralli beklentisi olduğunu belirtiyor.

Sherpa, tahlillerinde, Pepe (PEPE) isimli memecoin’in belirleyici bir direnç düzeyini kırdıktan sonra rallisinin bitmediğini belirtti. “PEPE’nin bugünkü hareketi nitekim etkileyiciydi, bu hareketi beklemiyordum. Hacim profili, üç kıymetli direnç alanını gösteriyor ve birincisi şu anda kırıldı. Bu hareketin tam bir dönüş olmadığını düşünüyorum, fakat biraz daha yükseliş mümkün. Tekrar de genel olarak bu coin’le ilgili temkinli olunmalı” diye ekledi.

Sherpa’nın tahliline nazaran, Pepe’nin bir sonraki direnç düzeyi 0.00000078 ile 0.000000820 ortasında. Şu anki fiyatıyla %2’lik bir artışla 0.0…06752 dolardan işlem görüyor.

Sherpa, Bitcoin (BTC) hakkındaki görüşlerini de paylaştı

Altcoin Sherpa, Bitcoin’in piyasa yapısının büyük ölçüde tıpkı kaldığını, anahtar hareketli ortalamaların (EMA) Bitcoin’in fiyatının çabucak üzerinde birleşerek direnç oluşturduğunu belirtti. Analiste nazaran “Bana nazaran, ya tuhaf bir biçimde daha yüksek bir taban oluşturuyoruz ya da bir sonraki düşüş için konsolide oluyoruz. Bu EMA’lar şu anda direnç olarak çalışıyor, fakat net bir değişiklik yok”.

Altcoin Sherpa, Bitcoin’in yıl sonuna kadar düşüş yaşayacağını öne sürüyor. Lakin uzun vadeli bakış açısıyla Aralık ve Ocak aylarında olumlu hareketler bekliyor.

BTC Piyasası: İsabetli Analist, Çöken Bu Altcoin’de İkinci Ralliyi Bekliyor! Güç Gösteriyor 1

Altcoin Sherpa, Worldcoin’i de yakından izliyor

Son olarak, Altcoin Sherpa yapay zeka temelli altcoin Worldcoin (WLD) hakkında da değerlendirmeler yaptı. WLD’nin kısa bir rallinin akabinde anahtar direnç düzeyine yakın bir fiyattan süreç gördüğünü belirtti. Analist, “WLD tam manasıyla çöp bir coin yolunda ilerliyor. Ancak bence bu coin daha düşük bir zirve yapacak. Ben 1.42 dolar civarında bu coine girdim” dedi. Şu anda, Worldcoin %7.5’lik bir artışla 1.62 dolardan süreç görüyor.

Bu nedenle, Altcoin Sherpa’nın tahlillerine nazaran, meme tokenlerinden Pepe’nin bir ralli daha yapması, Bitcoin’in kısa vadede düşüşe geçmesi ve WLD’nin dirençle müsabakası mümkün. Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere Worldcoin, şu anda birden fazla ülkede soruşturma altında. BTC Piyasası: İsabetli Analist, Çöken Bu Altcoin’de İkinci Ralliyi Bekliyor! Güç Gösteriyor 2

Altcoin piyasası her vakit volatil bir yapıya sahip olmuştur. Bu cins tahliller, yatırımcıların piyasa hareketlerini daha uygun anlamalarına yardımcı oluyor. Lakin her vakit olduğu üzere, yatırım yaparken dikkatli olmalı ve kapsamlı bir araştırma yapmalısınız.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap