InvestAnswers’a Nazaran Ethereum’un (ETH) Sekiz Ana Rakibi Var

InvestAnswers’a Nazaran Ethereum’un (ETH) Sekiz Ana Rakibi Var

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: InvestAnswers’a Nazaran Ethereum’un (ETH) Sekiz Ana Rakibi Var

Popüler bir kripto para analisti, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’un (ETH) rakiplerini inceledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yeni bir Soru-Cevap oturumunda InvestAnswers, Ethereum’un tüm rakiplerin mücadele etmesi gereken baskın güç olmaya devam ettiğinden şüphe duymadığını söyledi.

“Her zaman söylediğim gibi, Ethereum baskın güçtür. Aması maması yok. Her şey Ethereum’dan kaçıyor.”

Analist, merkeziyetsiz finans (DeFi) protokolü Terra (LUNA) ve akıllı sözleşme platformu Solana’nın (SOL) önemli Ethereum alternatifleri listesinin başında gelmesinin birkaç nedenini açıkladı:

“Ekip, teknoloji ve topluluğa baktığınızda, Luna ve Solana günü kazanıyor… Bu özellikler projeleri değerlendirmenin anahtarıdır.”

InvestAnswers Avalanche (AVAX) ve kurumsal sınıf DeFi platformu Fantom’un (FTM) her ikisinin kripto para projesini çevreleyen teşvikler ve momentum anlamında başarılı olduğunu dile getiriyor:

“Avalanche ve Fantom. Teşvikler ve ivme nedeniyle öne çıkıyorlar. Kripto tamamen momentumla ilgilidir. Rüzgarı takip etmelisin. Fantom, ivme kazandıran teşviklere sahiptir. Örneğin, ödünç verme (LTV), bu yüzden LTV patlıyor. Tam olarak neler olduğunu anlamak için perdenin arkasına bakmanız gerekiyor.”

Analist sonra Polygon’a (MATIC) ve Binance Coin (BNB) tarafından desteklenen Binance Smart Chain’e bakıyor:

“Polygon’un tehdit altında olabileceğini iddia edebilirsiniz, sadece balinaların bu anlatıyı nasıl beslediği ve bir dereceye kadar desteklediği şaşırtıcı. Ve Binance Smart Chain çok merkezi bir yapıda.”

Listenin sonuncusu joker karakterlerdir: zincirler arası birlikte çalışabilirlik protokolü Polkadot (DOT) ve ölçeklenebilir merkeziyetsiz blok zinciri platformu Cardano (ADA).

“Sonra da joker karakterler var, Polkadot ve Cardano. Her ikisi de son 12 ayda berbat yıllar geçirdi. Cardano bugün biraz hareket etti, bu harika ama umarım 3 dolara çabucak ulaşır.”

Kaynak:  Coinkolik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap