Huobi’nin ABD kolu, faaliyetlerini durduruyor

Huobi’nin ABD kolu, faaliyetlerini durduruyor

Paylaş
Huobi’nin ABD kolu, faaliyetlerini durduruyor

Huobi Group’un ABD’li müşterilere hizmet vermek üzere oluşturduğu Huobi US (HBUS), bir yıldan uzun bir süredir devam eden faaliyet sürecinin ardından kapanıyor.

HBUS tarafından bugün yapılan duyuruda, TSİ 16 Aralık’tan itibaren borsanın alım satım hizmetlerini durduracağı bildirildi. Ayrıca müşterilerin paralarını borsadan çekmeleri için 31 Ocak’a kadar da süre tanındı. San Francisco merkezli borsa,  açıklamada daha entegre bir şekilde geri dönmeyi planladığını ifade etti.

Huobi, henüz geçen ay tüm ABD’li kullanıcıların hesaplarını dondurmuş ve kullanıcıları HBUS’ı kullanmaya yönlendirmişti.

2018 yılının Temmuz ayında açılan HBUS, ABD yasalarıyla tamamen uyumlu bir ABD merkezli borsa olarak faaliyet gösteriyordu. Borsa, hem Huobi’nin yazılımını hem de Huobi.com alan adını kullanıyordu. Şu anda Huobi.com, Huobi Global’e yönlendiriliyor.

CoinMarketCap’te yer alan verilere göre, Huobi US’ta (HBUS) son 24 saatte yalnızca 200,000 dolarlık alım satım yapıldı. Borsa üzerinde 56 ayrı işlem çifti listeleniyordu.

Kaynak: Uzman Coin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap